2733
2734

سلام خانمااا وقتتون بخیر 💘

من بانک رسالت حساب باز کردم کارتشم تحویل‌ گرفتم حالا برای اینکه بتونم ازش وام بگیرم باید چه مراحلی رو طی کنم ؟! آخه با برنامش خیلی اوکی نیستم نمیدونم چی به چیه ؟ همین برنامه رو شما هم دارین ؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برنامه اوزون سوشال رو.نصب میکنی کد دعوت میگیری با هر دعوت بهت ی مبلغی میده ک. میتونی با اون خرید ان ...

عزیزم‌من‌نصب کردم ک فقط کد شمارو بزنم  من مصرفی ندارم ازش پاک بکنم مشکلی  پیش نمیاد ؟!

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
گلم اینجا دوستان میخونند و اجرا هم میکنند، بهتر همه نظرشون را بگند که بین خوب و خوب تر بهترین انتخاب ...

عزیزم یوقتی پول از یجایی جور میشه و دیگه نیاز به فروش نیست

من خودم زمانی که طلا ۱۶۰۰ بود، واسه ماشینم ۵۵ گرم طلا فروختم(۸۰ میلیون) و فرداش ۴۰۰ میلیون یهویی واقعا از آسمون پول دستمون اومد

۵۵ گرم طلای من رفت الانم که شده ۳۳۰۰

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

دوستان کسی سایت یارانه مادران شیرده رو داره کافی نت گفت شایعه است 🥲🥲

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم تعداد سکه ها ۴۵۰۰ تا بشه میتونی ۱۰ میلیون ۶ ماهه وام بگیری و به همین ترتیب میره بالاتر و ۲۲۵۰۰ ...

مامان سبحان جون 

یکی از دوستامون اینجا گفت وام دی.جی رو بهشون ندادن انگار اعتبار سنجی حتی برای سفته الکترونیک خیلی سخته 

میگم نکنه چون شماها وام گرفتین و فیش خقوقی دارید راحت تونستین بگیرید 

من مردد شدم امروز یه قرعه ۲۰ تومنی علی الحساب نوشتم که اگر رفتم و وام رو بهم ندادن لااقل زمان رو از دست نداده باشم

سلام بچه ها من یه حرکتی زدم امیدوارم جواب بده 

اول اینکه رفتم املاک گفتم از اینجا پا میشم و پول پیش منو کم کنید و ۲م کرایه میدم جای دیگه خونه پیدا کنید چون این ملکی که ما توش بودیم ارزش نداشت و املاک گفت پیدا میشه براتون و قرار شد پولمون تا از این بی ارزش تر نشده تبدیل کنیم به دلار پس انداز شه ،قرار شد ماهیانه برگی ۱۰۰ دلار هم بخریم پس انداز و با هر چی موند خرج و بگذرونیم ،البته من ولخرج هم هستم و امروز صبح همسرم دید چون جونم دیشب در اومد و کیک نداشتیم بخورم ضعف کردم و حالم بد شد چون باردارم امروز یک تومن هله هوله خرید گذاشت کنار،یه چالش هم داشتیم اینجا هفته ای پول بندازیم قلک من هفته ای ۲۰۰ به همسر میدم جز خورد و خوراک زنگ زدم همسرم برام قلک بخر هفتگی خودم و بچه رو هم جدا کردم میندازم داخلش گفتم به همسرم ۴۰۰ برای ما که از هفته قبل تا الان ۹۰۰ کنار گذاشتم و باز فردا هم میندازم🤭میدونم همسرم میگه هفتگی قرار بود نه روزانه ولی میدونم این پول به کارمون میاد ،400هم فردا میندازم  و همینجور کم کم جمع میکنم ،پول جابه جایی و بیمه هم این ماه بعد میره کنار و صفر میشیم تا برج ۴ 😵‍💫

برنامه اوزون سوشال رو.نصب میکنی کد دعوت میگیری با هر دعوت بهت ی مبلغی میده ک. میتونی با اون خرید ان ...

پس این یه میلیون اعتباری ک داده  برای خرید از اوکالا چیه ؟! انگار یه میلیون محانی میتونی خرید کنی اره ؟!

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
مامان سبحان جون  یکی از دوستامون اینجا گفت وام دی.جی رو بهشون ندادن انگار اعتبار سنجی حتی ب ...

عزیزم حتما داخل اعتبارسنجی اقساط معوق داشتن .

اگر چک برگشتی و اقساط معوق نداشته باشی بعید میدونم مشکلی باشه ولی حالا باز هم کار خوبی کردی قرعه اسم نوشتی روکین جان . 

راستی عکس ۷ گرم طلام رو هم میگذارم بابت انگیزه.... دستبندش خیلی تمیز و براقه اصلا با نو مو نمیزنه.... خدایی یه ونیزی نازک هم برای کنارش لازمه 

دوستان در سطح کرج ونیزی نازک دست دوم به پستتون خورد منو نطلع کنین😂😂😂😂

عزیزم حتما داخل اعتبارسنجی اقساط معوق داشتن . اگر چک برگشتی و اقساط معوق نداشته باشی بعید میدونم مش ...

میدونی عزیز.... صحبت من اینه که چون تابحال وامی نگرفتیم عملا رتبه اعتبار سنجی نداریم.... به همچین شرایطی هم وام رو میدن؟ 

البته حتما حضوری میرم میپرسم.....تیری در تاریکی هست دیگه..... توکل بر خدا

2706