2733
2734
از برنامه بیاید بیرون چند دقیقه دیگع امتحان کنید اعداد رو ب انگلیسی وارد کنید یا برعکس    ...

ممنون این کارها رو کردم ولی نشد 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت.... خودمم به فکر خونه ۳ح تا ۴۰ مترم حتی سوویت بدون اتاق خواب... فقط سقف بالاسر باشه  ...

عزیزم چون نوشتی 38ساله هستی و ناامیدی بهتون بگم که هنوز کلی وقت دارین ازامروز تا مثلا 42سالگی فرصت خوبیه صابخونه شی تا 50خونه دوم بخری که دوران پیری کوری ادم یه درامدی داشته باشه بدون کار کردن براش پول برسه 

من خودم دوبار ورشکست شدیم و رفتیم زیر صفر 

ولی با توکل برخدا دوباره شروع کردیم حتی یه ریالی هم از کسی کمک نرسید فقط با فشار به خودمون و تلاش و توکل برخدا 

توکل واقعی مثل اینکه کاری میذی دست وکیل و میشینی تا نتیجه بیاد اینجوری 

الهی زودتر خبر خرید خونه دلخواهتون بدین به گروه

اره دیگه . شما برا نصب اپلیکیشن از خود بانک یا پشتیبانی باید بپرسید چون ما کد ملی میزنیم ک حساب باز ...

ممنون از راهنمایت 🙏

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
اره همین نظر خودمم همینه ولی همسرم با وام مخالفه همیشه میگه سود خدا قدر میگیرن همیشه منو نا امید میک ...

الان که پولتون تو بانک مونده ،میتونید با ریس بانک صحبت کنید که بر اساس معدل حسابتون بهتون وام بدن ، اگه شرایط پرداخت اقساط رو دارید .حداقل از این فرصت میتونید استفاده کنید 😁

طلاهاتون مبارک اینجا اکثرمون تصمیم گرفتیم طلاهامون بین خودمون و خدای خودمون باشه  به نزدیکتری ...

مرسی دوست عزیز🌹 انشاالله شما بهتر و بیشترشو بخری ❤️میخواستم کمکش کنم اخه حداقل ماهی بیست پول دستش میاد همش پول لباس خوراکی بچهاش میشه😞

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...

سلام دوستان عزیزم . من زیاد پست نمیذارم اما سعی میکنم هرزمان که نکته اقتصادی به ذهنم میرسه حتما اینجا بنویسم و همینجا از همه دوستانی که به پر بار شدن تاپیک کمک می کنند و پست بی اهمیت نمیذارن و شده حتی یه نکته کاربردی توی پستشون می نویسن صمیمانههههه تشکر می کنم. 

دوستان برای رسیدن به اهداف مالی بزرگ مثل خونه خریدن و ماشین و این چیزا باید از نقطه امن خارج بشیم و کمی درد و رنج رو تحمل کنیم تا بعدش به آسانی و آرامش برسیم . یکی از آشنا هامون تعریف میکرد که طرف اینقد از مستاجر بودن خسته شده بود و دلش خونه از خودش میخاست که تا حتی یخچال خونشو فروخت و پول جم کرد تا بالاخره صاحب خونه شد . الان بعد از چند سال بهترین وسایل  و بهترین مارک یخچال رو برای خونش خریده و داره لذتشو میبره.و نکته بعدی اینکه سعی کنیم بیشتر به ورزش و سلامتیمون اهمیت بدیم تا چندسال بعد مجبور نشیم همه پولایی که جم کردیم رو خرج سلامتیمون کنیم. من خودم معمولا صبح زود بیدار میشم و حدود نیم ساعت حرکات کششی انجام میدم و این باعث میشه در طول روز پر انرژی و سرحال باشم. 

اره دیگه . شما برا نصب اپلیکیشن از خود بانک یا پشتیبانی باید بپرسید چون ما کد ملی میزنیم ک حساب باز ...

کارت کی میاد؟من الان یه هفتس ثبت کردم نیومده هنوز

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤

سلام بچه ها من امروز متوجه شدم که النگویی برای دخترم خریدم کوچیکه ونمیره تو دستش چند روز میشه  خریدم ولی امروز بهش دادم چقد خوشحال شد بعد حسابی تو ذوقش خورد😅

چون من ۳ساله با خودم قرار گذاشتم حتی ۱سوت تعویض نکنم پس کنار گذاشتم برای پس انداز ودوماه دیگه قسط وام ویپاد تموم شد یه وام ۱۰تومنی ویپاد بردارم براش بخرم زودتر هم پول دستم رسید میخرم براش چون ناراحت شد 

فعلا بیشتر پولی دستم میرسه می‌خوام خرج دندونم بشه تا یه مدتی درگیر اینم ولی این چند روز ۳۰۰سوت طلا از حقانی خریدم اول هدفمو گذاشتم یه دونه النگو کارتیر ولی یه شمش ۵گرمی پارسیس دیدم اونم گزینه خوبیه 

@masumehjoon     سلام معصومه گلی خوبی عزیز خسته نباشی مرسی که واقعا بدون منت کمک حالمون ...

خونش رو بده رهن

بره تو شهر جدید خونه رهن کنه

مطمینا اینجور بهتر میتونه تصمیم بگیره،سبک سنگین میکنه یه مدت.

سلام بچه ها من امروز متوجه شدم که النگویی برای دخترم خریدم کوچیکه ونمیره تو دستش چند روز میشه  ...

طلافروشت اشنا باشه بدون کسر با همون قیمت فروش ازت برمیداره چون استفاده نکردی،ولی اگه میتونی بخری ک چ بهتر تعویض نکن

2706