2752
2734

سلام خانمای عزیز .من که هر چقدر سعی کردم به صفحه اخر تایپیک نرسیدم این سرعت از وقت وحوصله من خارجه.حقیقتا الان هیچ پولی برای پس انداز نمیمونه برام.مثلا این ماه حقوقمون به اقساط همین ماه میرسه و قبض ها وشاااااااااید بتونم 2 تومن نگه دارم برای خرج زندگی.20 میلیون هم قسط عقب مونده داریم که فعلا پولی نداریم براش.دوچرخه پسرم 200 تومن پولش جور نمیشه...برای من که هرماه طلا میخریدم خیلی شرایط سخته افسردگی گرفتم.اینجام وقتی میبینم پولی نمیمونه برام حالمو بدتر میکنه.میرم ایشالا یه روزی دستمون باز شد برمیگردم میخونمتون.دعا کنید خانما از این بی ماشینی راحت بشیم به زودی...

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  

سلام من پارسال بهمن بانک مهر حساب باز کردم خیلی باهاش نمی کردم خواستم امتحان کنم الان نوشته بود 3300000 می تونین وام بگیرین 18 ماهه ماهی 182 تومن  تایید کردم و وام  رو گرفتم بعد دو دقیقه اومد به حسابم 50 تومنم بابت اعتبار سنجی و نزدیک 10 تومنم کارمزد کم کرد

دخترم عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها جونم سلام  کسی هست تو این اوضاع بل بشو اقتصادی تازه بخواد از صفر شروع کنه برای خرید ...

سلاممممممممممممم 

خوبی عزیزم 7 گرم مبارکت باشه 

اول زمین بخر بعد کم کم شروع کم کم طلا بخر بذار رو زمین بفروش خونه 25 متری بخر کم کم بزرگ ترش کن

ما وقتی سال 97 دنبال خونه بودیم تو بنگاه داشت یه خونه 25 متری طبقه چهارم بدون پارکینگ و آسانسور معامله میشد گفت یکخوابست

دخترم عاشقتم
ادامه بعد از ۴ ماه بالاخره شوهرم با یکی دیگه شریک شدن و ماشین بهتری خریدن اما۴۰۰ ...

خدا خیرتون بده اینجا برا پس انداز و راهنمایی کردنه همش که شد داستان زندگی شما 😅😅مطالب گم میشه عزیزم 

خودتون تاپیک بزنید معصومه جان رو تگ کنید داستان زندگیتونو براش تعریف کنید 

آره عزیزم یه سقفی تعیین کن خودت رو بکش به چالش  مثلا قبلا روزانه با دویست تومن می بستی برای مخ ...

سلام معصومه جانم خوبی؟

عزیزم من یه مشکلی دارم با این بودجه بندی مثلا هرماه  یکی از اعضای خونواه مون مریض میشیم بیشترم خودم  بعد هی دکتر و دارو قشنگ این ماه 1 تومن تا الان خرج رو دستمون گذاشته  

با اینکه بیمه هم هستیم و بخش اعظم هزینه رو یک ماهه  بیمه با کسر فرانشیز بهمون برمیگردونه ولی توی اون ماه حساب و کتابمو بهم میریزه.

مثلا دیروز فقط 30تومن پسرم خوراکی خرید هیچ خرج دیگه ای نداشتیم ولی خودم مجبور شدم برای بار دوم برم دکتر با هزینه ویزیت و سرم و دارو و همه چی قشنگ 300 پیاده شدیم قبل از سرم هم پرستار گفت همینجا بشین یه کیک و آبمیوه بخور بعد سرم رو تزریق میکنم دو تا کیک و 3 آبمیوه برای خودم و شوهرم و بچم 80تومن شد  

منی که میخواستم خرج هفته رو با 900تومن ببندم دیشب فقط 400 از بودجه هفته مون رفت  

این ماه حقوق همسرم رو دیر دادن و اضافه کارش رو نصفه واریز کردن یه چک 70 تومنی هم داشتیم واقعا تحت فشار بودیم باید با همون 900تومن تا آخر هفته سر میکردیم تا حقوق خودم واریز شه که اینجوری شد  

توی اینجور مواقع چه جوری پیش بریم که به مشکل نخوریم خواهرم؟

بچه ها جونم سلام  کسی هست تو این اوضاع بل بشو اقتصادی تازه بخواد از صفر شروع کنه برای خرید ...

عزیزم ما مجبوریم امید‌ داشته باشیم‌ راه دیگه ای میمونه؟؟

خیلی ها اینجا هدفشون خرید خونه هست

خیلی ها میخوان خونشون رو‌ بهتر کنن

خیلی ها مثل من هدفشون ارتقا ماشین یا خرید ماشینه

همه خلاصه یه هدفی دارن 

بعضیا میخوان زمین و باغ و خونه دوم بخرن

اهداف متفاوته ولی روش رسیدن بهش در شرایط فعلی همینه

پس انداز و وام 

راه دیگه ای نداریم متاسفانه😬

میتونی اگر براتون مقدوره از طریق افزایش درامدتون اقدام کنین اگر نه که راه دیگه ای نمیمونه

میشه بیخیال شد و این روشهای ذخیره پول به شکل طلا و سکه رو نرفت‌ ولی در نظر بگیر دو سال دیگه برای پولی که به این شکل ذخیره کردی نمیای افسوس بخوری که

حداقل دو سال دیگه تو اینجایی که وایسادی تو این نقطه فعلی نیستی

درسته خیلی لاکپشتی هست ولی انجامش از انجام ندادنش بهتره

نباید ناامید بشیم

این وسط یه اتفاقاتی میفته 

خدا رو چه دیدی از جایی که فکرشو نمیکنی یه منبع درامد جدید سر راهتون قرار میگیره یا اتفاقات از این قبیل

ادمی به امید زندس

هر چند شاید شعاری باشه 

چون حق داری

منم خیلی وسطش ناامید میشم

مثلا امروز و دیروز در بدترین حالت ناامیدی هستم

میتونم ببرم و ادامه ندم

میتونم ادامه بدم و یه ذره هم که شده برای اهدافم بجنگم

راه دیگه ای نداریم گلم

زندگی همینه

به خصوص برای ما اینجا و در این برهه…

سلام به همه دوستان عزیزم،یه سوالی داشتم لطف میکنید اگه راهنماییم کنید،من از اول خرداد تا شهریور هر ماه حدود ده میلیون میتونم پس انداز کنم از اونجایی که شهریور اسباب کشی دارم و باید پول داشته باشم هم برای هزینه های جابه جایی هم وامم جور نشد برای پول پیش ،حالا به نظر شما دوستای گلم من طلا بدون اجرت بخرم هر ماه یا پولو بزارم تو کارت ویپاد وام بگیرم هر چند تو این چند ماه فکر نکنم وام درست و حسابی بهم تعلق بگیره،خیلی به همفکریتون نیاز دارم   

قاصدک،هان؛ چه خبر آوردی......
چشم عشقم😘 راستش من شوهرم ماشین سنگین داره(شریک هم داریم) ماهی ۸۰ گاهی وقتا بیشتر درآمدشه ...

سلام عزیزم خدا به مالتون برکت بده...

شوهر منم به فکر خرید ماشین سنگینه با کسی به طور شراکتی که بده دست طرف باشه کار کنه. ولی واقعا نمیدونم کار درستیه یا نه؟میشه شما نظرتونو بگید؟و اینکه ماشینتون چیه و چقدر قیمتش حدودا برای در نظر گرفتن حدود درامد میخوام بدونم بازم ممنون

سلام به همه دوستان عزیزم،یه سوالی داشتم لطف میکنید اگه راهنماییم کنید،من از اول خرداد تا شهریور هر م ...

طلا که اصلا نخر

چون طلا برای کسی خوبه که حداقل بتونه یکسال صبر کنه

چون‌وضعیت مشخص نیست و در ضمن شما فقط سه چهار ماه فرصت داری برای تمدید قرارداد خونتون

پولتون رو‌ مجبورین همین جوری سیو کنین.

سلام عزیزم خدا به مالتون برکت بده... شوهر منم به فکر خرید ماشین سنگینه با کسی به طور شراکتی که بده ...

ممنونم عزیزم واسه

شراکت باید  طرف تون خیلی قابل اعتماد باشه.....اگه شوهرت خودش پایه یک بگیره خیلی بهتره راننده دلش واسه ماشین نمیسوزه

اگه طرف حلال خور باشع شراکت خیلیم خوبه

ماشین ما آکسور مدل ۸۷ پشتش هم کمپرس بستیم......حدودا ۵میلیارد و خورده هست

ماهم شریک داریم

اما ی سرویس شوهرم میره ی سرویس اون

اینجوری کلاه هم نمبتونن سر ادم بزارن

خیلیا دیدم اینجا شریک شدن ولی خودشون رو ماشین نبودن شریک سرشون کلاه گذاشته

ماشین نو باشه خرجش کمتره و پول بیشتری گیرتون میاد

ماهی حدود ۲۰۰ درامد شونه

اما خب ماشین خرجم داره

نو باشه خیلی بهتره

انشالله هرچی خیره سر راه تون قرار بگیره🤲

خدا خیرتون بده اینجا برا پس انداز و راهنمایی کردنه همش که شد داستان زندگی شما 😅😅مطالب گم میشه عزیز ...

معذرت میخوام عزیزم.....دیگه نمیگم 

چون خودم از تجربیات عینی ک معصومه جون و بقیه میگن خیلی خوشم میاد و تاثیر بیشتری روم داره

فک کردم شاید بدرد کسی بخوره

بازم شرمنده🙏🏻

معذرت میخوام عزیزم.....دیگه نمیگم  چون خودم از تجربیات عینی ک معصومه جون و بقیه میگن خیلی خ ...

خواهش میکنم عزیزم 

آخه خیلی طولانی بود راستش 😅😅😅تجربیات شما و بقیه عالیه عااالی 

ولی یه کم کوتاه تر 

معذرت میخوام عزیزم.....دیگه نمیگم  چون خودم از تجربیات عینی ک معصومه جون و بقیه میگن خیلی خ ...

نه عزیزم شما بگین 

هر کسی خواست میخونه

کسی نخواست رد بشه پست بعدی

من اکثر پست ها رو میخونم 

ولی ی کم تنبلم تو لایک کردن 😅

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
سلام روکین جان ، خوشحالم که دوباره پستی ازت دیدم ، ان شا الله موفق باشی عزیزم . جدول وام ۱۰ میلیونی ...

ممنونم فدات شم لطف کردی🥰🥰🥰🥰.... منظورم اون تعداد سکه ها بود.... یه مقداری پول گذاشتم تو ویپاد میخواستم ببینم هر مبلغ وامی چه تعداد سکه میخواد ببینم میتونم برای ۵۰ تومن خیز بردارم یا نه...

اگر زحمتت نبود برام بفرست عزیزم 🌺🌺

وام دی جی هم خیالمو راحت کردی.... فکر میکردم زود باید هرید کنیم بعد امتخان کردم دیدم نیم سکه ۲ ماه طول کشید تا موجود شد 

پس پرقدرت میرم ان شاالله اوایل خرداد به دفتر نیکامال مراجعه میکنم💪💪💪

2706