2733
2734
اوه جنگ راه میفته از این حرکت ها بزنم به دعوا برسونم میگه مگه کم میزارم خودم میدم بهت باز از اول ماه ...

خب بگو حداقل ماهانه یه مبلغی بده که روش برنامه ریزی کنی یا پول باشگاهو جدا از یارانه بگیر

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
خیلی از مردا عزیزم اجازه ی کار بیرون رو نمیدن به همسراشون تند تند دیوار رو چک کن ببین کار خونه هست& ...

معصومه جونم یه راهنمایی میخوام برادرم میخواد آپارتمان بسازه ۱۲واحدی به ما پیشنهاد داده یکی ازواحدها روپیش فروش کنه همین اول کار هنوز شروع نکرده دنبال کارهای شهرداریه میگه ۵۰۰ اولش بدید بقیه طی پیشرفت کاروپروژه موقعیتش خوبه اما شوهرم زیاد راضی نیست تجربه هایی که اینجا هم خوندم  درمورد شراکت واطمینان کرده به فامیل درجه یک  من ومیترسونه حالا موندم تودوراهی نمیدونم درسته این کاریانه درضمن قراردادهم میبنده همون اول کار بی زحمت راهنمایی کنید ممنون😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بگو حداقل ماهانه یه مبلغی بده که روش برنامه ریزی کنی یا پول باشگاهو جدا از یارانه بگیر

یه چی بگم بخندی انقدر بی برنامه خرج میکنیم شهریه کلاس دخترمو بخاطر اینکه عقب نیفته هرشب از کارتش روزانه میکشم فکر کن بگم پول بده میگه داری خرج کن یکسری از حرصم خرج کردم مجبور شدم دوماه رو باهم ریختم با مکافات الان من هرماه ۳تومن نیازدارم موندم چطوری جمع و جورکنم میترسمم روزی ۱۰۰ از کارت بردارم برای این ۶۰ تومن کلی دعوا داریم

یه چی بگم بخندی انقدر بی برنامه خرج میکنیم شهریه کلاس دخترمو بخاطر اینکه عقب نیفته هرشب از کارتش روز ...

درکت میکنم منم تازه ۷ ۸ ماهه بهم پول میده قبلا ولی بی برنه میداد منم خیلی هپروتی خرج میکردم .

ببین حفظ اقتدار خیلی تاثیر داره همون تاپیک برگزیده رو بخون همون رفتاری که من از معصومه جون دیدم تو کلاسهای همسرداری با پول یاد میدن 

و منی که آموزششو دیدم واقعا تاثیر داشته تو زندگیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام عزیز دلم ❤️ قربونت برم ...خوبم به خوبیت عزیزم ❤️ اینا هم هستن دست بوستن  ایشون هم بله خ ...

معصومه جان خانه سالمندان چجور میرین 

چیکار می‌کنین؟من دوست دارم برم ولی روم نمیشه میگم شاید خوششون نیاد

چیری میبرین وقتی میرین

سلام گلم کارتون خیلی ریسک بزرگیه تو این مملکتی که شب میخوابی صبح بیدار میشی، میبینی همه چی دوبله شد ...

درسته 

خودمم نگرانم 

امسال۱۲اجاره میدیم 

سال دیگه حتما میگه۱۵ت 

تا کی کار کنیم ک فقط اجاره بدیم

چقد شرایطمون شبیه همه منم وام زوجین میگیرم همسرم بنده خدا ب هرجی راضیه فقط خونه باشه ولی من میگم شد ...

انشاالله هردو مورد خوب پیدا کنیم 

واقعا خونه نداشتن یه غم خیلی بزرگه ،من ک خسته شدم میگم۵۰متر باشه ولی واسه خودم

بچه هم کوچیکه هنوز اتاقشو جدا نکردم با این وضعی ک من میبینم تا پنج سالگی تو اتاق خودمونه ،یک خوابه برامون کافیه

سلام بهارم خوبم عزیزم ❤️ ب چون بزرگم خودش ماشاالله بزرگ و عاقل و درس خون  به زور کتاب رو بخوا ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏

هزارررررررماشالله معصومه تو،تو همه چی بیست نیستی تو بی نهایت هستی نمیشه برات عدد تعیین کرد😍😍😍😍

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
قربونت برم من ❤️ لطف داری فدات شم ♥️ ممنونم بابت دعای قشنگت 😍 چشم عزیزم من هستم در کنارتون ♥️

اره لطفا بمون خیلی ب آدم انرژی میدی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

دوست دارم روی ماهتو ببینم

هروقت عکس گذاشتی زمستون ۷۵یادت نره

خدایا شکرت
درکت میکنم منم تازه ۷ ۸ ماهه بهم پول میده قبلا ولی بی برنه میداد منم خیلی هپروتی خرج میکردم . ببین ...

منم الان از عید تا میاد خونه هی میگم معصومه درونت رو بیدار کن تا الان خوب بود امشب باز بعد یه مدت دعوا راه افتاد دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم هی تو ذهنم اکو میشد لیلقت برخورد عالی رو نداری اقا حیف من برای تو😑😑😑

منم الان از عید تا میاد خونه هی میگم معصومه درونت رو بیدار کن تا الان خوب بود امشب باز بعد یه مدت دع ...

دعوا هم پیش میاد آدمیم دیگه ولی کش دادنش مهمه آروم که شدی دیگه قهر و کش نده حتما یه قلقی داره همسر شما هم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوا هم پیش میاد آدمیم دیگه ولی کش دادنش مهمه آروم که شدی دیگه قهر و کش نده حتما یه قلقی داره همسر ش ...

دقیقا اللن فقط تمرکزم رو بزارم برای جلب اعتمادش و یافتن قلق مرحله بعدی پول بنظرم یه دو سه سالی کاردارم من😂😂😂

2706