2752
2734
باریکلا به خواهرت عزیزم 👏👏👏👏 چه کارها که نکرده واسه زندگیش 👌 ببین فدات شم هر کی نون زحمات ...

عزیز دلم

من با چشم خودم دیدم خاله م نیم ساعت ک قالی میبافت ناله میکرد و ی خورده دراز میکشید بعد باز ادامه میداد

چرا؟

چون هدف داشت 

میتونست همون جا بگه نمیتونم و نکنه

اما الان توی خونه خودشه و ب زحمتش می ارزید

@masumehjoon    

@masumehjoon   عزیز درمورد وام بلند مدت مثل ازدواج هم تجربه دارین؟

البته خرید امتیازش 

برای مبلغ220میلیونی 90تومن 

برای 180میلیونی 80تومن باید به صاخب وام پرداخت کرد 

اقساط ده ماهه هست 

وام رو طلا گرفت برای یکی دو سال بعد چطوره ؟شایدم برا پنج شش سال بعد نگه داشت و بعدش فروخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانوماااااا خیلیییییی ممنون میشم زودتر جوابمو بدین وام زوجین میخام بگیرم راسته ک ب تعداد بچه ه ...

سلام من دو هفته پیش بانک مسکن بودم

شهر ما وام زوجین 640ت بود به ازای هر فرزند زیر 20سال 100ت هم وام تعلق میگیره 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

💫💫اطلاعیه مهم

به استحضار می رساند با عنایت به ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مرحله نخست پیش ثبت نام بیمه ((رایگان)) مادران غیرشاغل دارای سه فرزند و بیشتر،ساکن در مناطق روستایی و عشایری نزد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر تا پایان اردیبهشت تمدید شد

🌿لذا مادرانی که فرزند سوم و بالاتر آنها بعد از تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ متولد شده باشند می توانند با مراجعه به کارگزاری ۷۵۰۰۲ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

🌾کارگزاری مورد نظر از سایر اقشار جامعه با واریز ۳۰ درصد حق بیمه توسط خودشان و ۷۰ درصد توسط دولت نیزثبت نام به عمل می آورد که حائز تمام شرایط بازنشستگی ،از کارافتادگی و فوتی می باشد.

آدرس کارگزاری ۷۵۰۰۲ صندوق 

خانوما کسی نظری داره ؟ب نظر شما انجام بدم؟

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️

سلام به همگی چند وقته که به طور خاموش تاپیک رو دنبال میکنم و واقعا بابت مطالب مفیدتون ممنونم

تقریبا یک سال و نیمه 20روزی یه بار دکتر میرم و تقریبا هر ماه هزینه دکتر بین 400تا 900میشه شوهرم موافق دکتر نرفتن من نیست و به خاطر همین  هیچ هزینه ای برای دکتر بهم نمیده خیلی باهاش در این مورد حرف زدم ولی قبول نمیکنه خرج خونه رو هم بیشتر  خودش انجام میده فقط خرید روزانه به عهده خودمه که اونم مبلغ زیادی بهم نمیده و واسه خرج خودمم تقریبا ماهی 200میده شاغلم نیستم و هزینه دکتر رو با پسنداز ماهانه خودم میدم مواقعی که هزینش ندارم از مامانم میگیرم که اونم خداروشکر بهش پس میدم فقط 1تومن باید بهش بدم 

ممنون میشم اگه راهکاری برای پس‌انداز بیشتر برام دارید بگید خیلی ممنون

سلام به همگی چند وقته که به طور خاموش تاپیک رو دنبال میکنم و واقعا بابت مطالب مفیدتون ممنونم   ...

خرید روزانه هم مثل سبزی و نون و بعضی مواقع لبنیات به عهده منه 

بچه هم ندارم 

سلام خدمت دوستای گلم ❤️ عزیزای دلم ظهر بهاری همگی بخیر و نیکی باشه یه تایم استراحت کوچلو به خود ...

معصومه جان تو پیامات پر انرژیه ‌، منم از وقتی با شما و اینجا اشنا شدم خیلی برنامه های اینجوری میزاشتم با همسرم ، الان منتظرم نی نی مون به سلامتی به دنیا بیاد بازم برنامه های این چنینی بچینم 🥰پیام هاتونو میخونم سر ذوق میام و برای اینده برنامه میچینم

دوستای خوبم دعا کنید نی نی ام چند روز دیگه به خوبي وخوشی به دنیا بیاد و ان شالله سالم باشه و هزینه های یهویی رو دستمون نذاره😉

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام خوبین یه سوالی داشتم ما خونه کهنه ساخت خریدیم اگه بدیم به مشارکتی چند درصد ماله اونه چند درصد مال ما مثلا اگه پنج طبقه بسازه امکان داره سه طبقه مال ما باشه دو طبقه مال ایشون؟؟؟

میشه واسه خانه دارشدنم یه صلوات از ته دل مهمونم کنید؟   
💫💫اطلاعیه مهم به استحضار می رساند با عنایت به ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مرحله ...

خانوما من ک رفتم گفتن از ۸۰ تومن ماهی شروع میشه تا ۳۰۰ هزار تومن و سالانه پرداخت میشه .و بیمه اجتماعی هست فقط برای بازنشستگی هست و ۳۰ درصدرو شخص میده و ۷۰ درصد رو دولت پرداخت میکنع.سن بازنشستگی و همه چیزشم مثل تامین اجتماعی هست.

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی امام زمان و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی❤️
سلام خوبین یه سوالی داشتم ما خونه کهنه ساخت خریدیم اگه بدیم به مشارکتی چند درصد ماله اونه چند درصد م ...

سلام,تاجایی که میدونم ۶۰_۴۰هست یعنی ۶۰تا سازنده ۴۰درصد هم صاحب زمین....کم پیش میاد ۵۰_۵۰باشه....بنظرم نه امکانش کمه مگه اینکه یه مبلغی پول بدین...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
شما به نقطه امنی رسیدین خداروشکر  ولی دوست عزیز ، دنیا بالا پایین زیاد داره ، برا همین نمیش ...

مرسی عزیزم اره من این همه پس انداز کردم ولی الان بعضی وقتا چنان کارم خرج میکنم که میمونم ولی باید ی یکم دیگه پول نقد پس انداز کنم که راحت باشم 

منم یه دوره ای مثل شما بودم خیلی خودمو انداخت تو قسط برای پس انداز ...الان که گذشته راضیم اما به وقت ...

نه من خودم انداختم زیاد تو قرص تو نامزدی که شوهرم می‌خرید بد پدرشوهر و اینا هم خریدن دیگه همش ک خودم نخریدم.

سلام طلادوستان عزیزم😍😍😍😍دیشب همسرم ساعت۸ونیم زنگ زد که براشب نشینی مهمون داریم چی بخرم؟ موز و سیب وخیار وگوجه سبز؟گفتم سیب داریم فقط خیار بخر چندتا دونه گفت چشم.بچه ها من همیشه رولت وشکلات وسه چهار مدل میوه میخریدم یا اگه رولتا تازه نبودن خشک میخریدم.... دیشب پیش خودم گفتم وقتی سخت نمیگیرن من چرا سخت بگیرم واینهمه هزینه کنم.... سریع خونه رو جارو برقی کشیدم صبح که سرویس رو برق انداخته بودم ودستمال وتی هم هر روز میکشم جارو  چون بچه کوچولو دارم میذارم راحت بخوره آخر میکشم همیشه....ظرفای پذیرایی رو چیدم رو اپن.... این بار اولم بود ولی ازخودم راضی هستم فقط۲۶تومن خیارخریدم.سیب رو هم روز قبل خریده بودم کیلو۱۵تومن 😍😍😍😍

شروع خوبی بود برام.دیشب فقط۲۶هزینه شد.✅

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706