2752
2734
بچه‌ها یه سوال! اگه کسی برای مهاجرت داره پس انداز میکنه.. به نظرتون از اول همون دلار پس انداز کنه یا ...

طلا سود دهیش خوبه، ولی به شرطی که چند سال نگه داری بشه و طلای با اجرت بالا نباشه😅 مامان من دو سال پیش یه پلاک سفارشی گرفت تازه امسال پول اجرتش جبران شده و رفته تو سود! 

اگر طلا بخرید و بعد مثلا یک سال بخواید بفروشید ضرر هست چون همون اول با پول اجرت اون طلا میتونید دلار بیشتری بگیرین

....💖!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزجان.  ممنونم از تبریکتووووون. من اومدم دیدم تاپیک ترکیده خیلی خورد تو ذوقم اومده بود ...

ما اتفاقا جمع شدیم همگی یه مبلغی رو گذاشتیم روی هم و من گفتم یه پارسیان بگیریم و باقیمانده از مخارج رو کارت هدیه. اینجوری هم برای معلم خوبه، پولش حفظ میشه و هم یکم پول هم هست تو کارت هدیه که باز میتونه ازش استفاده کنه. یکی از مامان ها خیلی خوشش اومد، گفت چقد فکر خوبی کردین. چقد شما حواستون به پول هست، من اگه بودم کل پول رو میدادم بهشون اصلا فکر طلا و ارزش پول رو نمیکردم😂. تو دلم گفتم دیگه چند سال چرخیدن تو تاپیکای اقتصادی یه جا باید به کار بیاد دیگه😂. اتفاقا طلا هم یکم بالا رفت و واقعا خوب شد که پارسیان گرفتیم تو ارزونی. گل هم خودم چند تا گلفروشی رفتم و قیمت گرفتم، ما چون معلممون مجرده سبد گل بیشتر به چشمش میاد ولی با گلفروش حساااابی چک و چونه زدم و یه سبد گل عالی با قیمت خیلی مناسب گرفتم. سبد گل حتما نباید گل های خیلی گرون باشه ما با میخک و داوودی یه سبد بزرگ و قیمت مناسب گرفتیم. معلممون که خیلی خوشحال شد و حسابی اون پارسیان و سبد گل به چشمش اومد.

تازه از طلا فروش هم ۲۰ تومن تخفیف گرفتم😂😂

2731
معصومه جان میشه جوابمو بدی من تازه با این تایپیک اشنا شدم. دوتا سوال دارم اول اینکه قرعه من ...

سلام قرعه های اینجوری اصلا فایده ای نداره 

منم یک قرعه داشتم 50 تومن ده ماهه، برجی 5 تومن 

بقول شما نفرات اخر بودم 

وقتی افتاد همه چی دوبله سوبله قبل شده بود 

بنظرم اگه همون 5 تومن رو هر ماه ب یک تیکه طلا یا سکه میدادم بیشتر سود میکردم 

ماهایی که میدونیم تو قرعه شانس نداریم نباید دیگه قرعه بنویسیم😁❤

در رابطه با ماشین 

بنظرم ماشین مدل پایین یکسره خرج داره 

اگه بتونید یکم روی پولتون بزارید مدل بالاتر بخرید بهتره

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

ممنون از تاپیک خوبتون خیلی چیزای جدید یاد گرفتم

من دارم طلای قسطی میخرم  یه سرویس بود 40تومن پولش 20تومن بیعانه دادم با ماهی 2تومن 

یه سوال داشتم ما تازه با هزارتا قسط و وام و قرض خونه درست کردیم،دلم میخواد طلاهام رو بفروشم کابینت بزنیم بنظرتون کار خوبی میکنم یا پشیمون میشم ولی اگه یکی دو سال صبر کنم شوهرم میزنه ولی وسایلام نو هست ، خونم نو دلم میخواد کابینت بزنم تکمیل بشه اگه شما جای من بودید چکار میکردید؟

معصومه جان میشه جوابمو بدی من تازه با این تایپیک اشنا شدم. دوتا سوال دارم اول اینکه قرعه من ...

عزیزم داشتن ماشین مهمه👌اگه توانایی دادن قسط دارید این صدملیونو سپرده کنیدچند ماهه بعد روش وام بگیرید بزارید رو پول خودتون ماشین بخرید🌹

بعد پوله قرعه کشی که دراومد بدین طلا..

من خودم با قرعه کشی شش ماهه موافقم وهمیشه میزاریم بین خونواده خودمون🙂

و میتونی این قرعه کشیتون که تموم شد اگه خودتو موظف کنی هرماه پنج ملیون بدی وطلابخری خیلی بهتره🙂 چون میگی اسمت آخر ها درمیاد🙄چون قطعا قیمت طلا تو ده ماه فرق میکنه وارزش پولت شاید حفظ نشه❤️

ولی اگه نمیتونی بخری وشاید خرج بشه بهتره همون قرعه رو بزاری چون ادم مجبوره پولو پرداخت کنه🤗

سلام این خرید امروز من بود.دیشب شوهرم تا دیر وقت کار کرد.

گفت فردا برو از فروشگاه مرغ و چیز هایی که نیاز داریم بگیر  منم دیدم فروشگاه مرغ گرم نداره.

دستمال نداشتم پودر ماشین میخواستم شکر نیاز داشتم

دخترم رفت دست گذاشت رو شیر های پاکتی گفت برام بخر اونجا قانعش کردم گفتم مامان بذار از این یکی شیر ها بخریم هم باهاش خوراکی تو بخور هم میتونیم بقیش و شیر موز درست کنیم(تو فریزر موز دارم)

بهش گفتم باید پولهامون و جمع کنیم تا برات دوچرخه بخریم.

خلاصه قانع شد منم ارزون ترین نوع بیسکویت تو فروشگاه رو انتخاب کردم براش خداروشکر اونهارو دوست داره.

شکر هم خریدم براش کیک بپزم(یادمه پارسال دستور پخت کیک یک تخم مرغی رو خودم گذاشتم تو سایت قطعا تو تاپیک آشپزیمون هست )

از ماست بندی هم ۱ کیلو شیر گرفتم تا ماست بزنم.

کل خرید امروزم شد ۱۳۰

مرغ میمونه برای روز یکشنبه.

این وسط تو این شرایط دخترم دوچرخه میخواد اونروز مثل ابر بهار اشک می ریخت.

شوهرم امروز هم سرکاره.گفت باید بتونم جور کنم براش دوچرخه بخرم.

خدا خودش به همه کمک کنه‌.

اینجا میام حرف میزنم یکم آروم میشم.

خدا بهتون برکت بده

دوستانه جان ❤️ شب خوش و خوب.  پست دوم از یخچالی سرشار از کالری: سبزیجات و مصرف انواع آن، ...

سلام عزیزم  چقدر عالی ک سالم خواری دارین منم خیلی تلاش می‌کنم ک تغذیه ام درست و سالم باشه

من هر وقت سبزی میخرم بیشتر از ۳ روز نمیمونن هر روشی دو هم امتحان کردم نشستم و توی پارچه نخی گذاشتم داخل یخچال خراب شدن تو پاکت فریزر بازم خراب شدن و زود زرد میشن راهکار دیگه ای دارین گلم ؟ ممکنه سبزی بی کیفیت باشه؟

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
واضح نفهمیدم منظورتون چیه  یعنی خونه اصلا نور نداره؟

خونه شمالی یعنی یعنی اول حیاط بعد پارکینگ دو واحدی پشت هم واحد پشتی منظورمه 

واحد جلو که معلومه نور خوبی داره واحد پشتی پنجره داره ولی کوچیک و بالا

2706