2733
2734
بله عزیزم هم از بلو هم از ویپاد میشه وام گرفت . اما وامهای ویپاد بهتر از بلو هست. وبلو هم یه مزیتی ...

اخر همین پست بخون عزیزم یه سوال از معصومه جان کردم خودتم نظرتو بگو خوشخال میشم راهنمایی بدی

اولدوز جان چقد دنبال کاربری جدیدت بودم به معصومه جونم گفتم تگت کنه اگه میدونه اونم کاربری قدیمیتو تگ ...

قربان کسیم گوزلره خانم

مرسی گلم همون که منو یادتون هست برام یه دنیا می ارزه .

چقدر خوشحال شدم انشالله همیشه عزیز باشین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به به  چقدر عالی نوشتید  منم خیلی وقته میخوندم اما دیگه کاربری راه انداختم که حرف بزنیم ...

و در ادامه 

حواسم هست صبح ها که میخوایم بریم سر کار،  همه بخاری ها رو متناسب با دمای خونه و بیرون تنظیم میکنم.یا میذارم روی حالت شمعک ،به محض ورود به خونه زیادشون میکنم که گرم بشه خونه 

همسرم گاهی حواسشون نیست که لامپ پشت سرشون خاموش کنن ولی خودم حواسم هست اتاقی که کسی داخلش نیست حتما لامپ اگه روشن باشه، خاموشش میکنم.قبل از بیرون رفتن هم چک میکنم اگه جایی روشن باشه خاموش میکنم حتما.

2731
معصومه جان میشه جوابمو بدی من تازه با این تایپیک اشنا شدم. دوتا سوال دارم اول اینکه قرعه من ...

صد میلیون ماشین خوبی نمیشه

همشم خرج رو دستتون میزاره

به نظر من ماشین اصلا سرمایه محسوب نمیشه

بجاش طلا بخر 

خیلی طلای زیادی هم نمیشه

یه گردن اویز توپر برداری یا چند تا النگو 

ک دزد هم نیاد خونه برداره

اویزون خودت باشه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
سلام ممنونم از شما، رویا جون و بقیه دوستان مخصوصا دوستان بامحبت قدیمی و دوست داشتنی انشالله که سال ...

سلام عزیزم خوبید؟من شما رو خیلی یاد میکردم و دوست داشتم که دوباره برگردید 

خداقوت عزیزدلم گاهی به ما سربزنید خیلی خوشحال میشیم😘😘😘

وام ویپاد رو چطوری تبدیل به پول کنیم؟ چون وام رو بصورت اعتبار خرید میده 

تو دیج ی پی میشه و کد بورسی که من ندارم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
داره عزیزم  یه ماشین حساب داره همونجا  امتیازتون رو بزنید خودش محاسبه می‌کنه خواهرم 24می ...

مرسی عزیزم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیززز دلی  خوشحالیم که برگشتی  شماهم هر وقت ،وقت کردی مارو از اطلاعات اقتصادیت بی نصیب ...

سلام رویا جون ممنونم ازت😘

بله درست تگ کردی

این هفته ای که طی شد هفته یازدهم با مبلغ ۱۱۰ هزار تومن پس‌انداز بودش (البته من تو همین تاپیک جدید یادآوری هم کردم)

راستی تاپیک جدید هم مبارکه به سلامتی❤️❤️

قبلی چرا دوباره تعطیل شد؟ 

پس‌انداز ۵۲ هفته‌ای، هر سه‌شنبه، به همراه دوستان
معلوم نیست دهکهارو بر چه اساسی دادن به مردم!!!اخه شرایط شما که معلومه وقتی سرپرست مادرتونه قطعا شامل ...

درسته حرفتون ولی سیستم شون قبول نمیکنه دهک بالا رو، ولی خب ماهم نیازی نداریم بهش، برای همین دیگه وقتی دیدیم نمیشه ولش کردیم😅

....💖!
2706