2752
2734
عنوان

با پدر شوهرم دعوام شد آبرومو برد تو کوچه همه جمع شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچی  خیلی ناراحته بنده خدا تا مرز سکته رفت ولی خونوادشو دور نمینازه

پس به درد نمیخوره شوهرتم

طلاقتو بگیر 

کسی که یه بی شخصیتِ دهن دریده رو نتونه بزاره کنار یعنی خودشم شخصیت نداره

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
عزیزم هیچوقت جلوی خانواده خودت یا همسرت بحث و جدل نکنید.نتیجه اش میشه این.

خانواده هم باید شعور داشته باشه

هر بحث کوچکی شد نیان وسط زر زر کنن چون زن و شوهر دو دقیقه بعد یادشون میره

من جلو خانواده همسرم باهاش شوخی کنم هم میان میگن وای چرا و دعوا درست میکنند پس خانواده اش گاو هستن

بعد زن داداشم میشینه با داداشم بحث می‌کنه میگم بحث تون تموم شد خبرم کنین به من چه آخه بحث اونها

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
من اگر شوهرم قید خونوادس رو نزنه در این شرایط صدرصد جدا میشم ازش

همه مردها همین هستن

نمیان پدر مادری ک عمری زحمتش کشیده دورربندازن

نهایت رابطه رو کم کم کنن

پس به درد نمیخوره شوهرتم طلاقتو بگیر  کسی که یه بی شخصیتِ دهن دریده رو نتونه بزاره کنار یعنی ...

دهان دریده پدرش هست

خدا گفته پدر مادر کافر بود حتی تو گوش تو زد حق نداری بهش اف بگی بعد بزارن کنار

نهایت رابطه رو کم کم کنن

دهان دریده پدرش هست خدا گفته پدر مادر کافر بود حتی تو گوش تو زد حق نداری بهش اف بگی بعد بزارن کنار ...

خدا گفته تو گوش خودت زد هیچی نگو 

خدا جایی اشاره نکرده دختر مردمو بردار بیار بابات فحش رو بکشه به خودش و هفت جد آبادش تو هم فقط وایسا نگاه کن!!!

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
خانواده هم باید شعور داشته باشه هر بحث کوچکی شد نیان وسط زر زر کنن چون زن و شوهر دو دقیقه بعد یادشو ...

درهرصورت بحث مال تو خونه خودشونه....مخصوصا که میگه خانواده همسرش ازفرهنگ پایینی هستن....به هرحال ممکنه اونها دخالت بیجا کنند.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
خدا گفته تو گوش خودت زد هیچی نگو  خدا جایی اشاره نکرده دختر مردمو بردار بیار بابات فحش رو ب ...

من هم نگفتم کار پدر شوهر درست بود

گفتم جایگاه پدر مادر بیش از حد بالا هست

و هیچ مردی نمیاد قید پدر مادرش بزنه

نهایت دوماه قهر کنه و رفت و آمد کم‌کنه

اگر فکر میکنین مردی بخاطر این اتفاق میاد پدرش بندازه تو اشغالی اشتباه میکنین

من خودم دل خوشی از خانواده شوهر ندارم متنفرم ازشون اما این حقیقت قبول کردم  ک خانوادش دوست داره و نمبزاره کنار

درهرصورت بحث مال تو خونه خودشونه....مخصوصا که میگه خانواده همسرش ازفرهنگ پایینی هستن....به هرحال ممک ...

زن و شوهر هرچقدر دعوا کنن نباید دخالت کرد من این قبول دارم

تفاوت فرهنگی هم تو ازدواج درست نیست

اما هیچ مردی نمیاد قید مادر پدر بزنه آخه

این حقیقت دیگه 

گرچه من میگم کار پدر شوهر زشت بود

من جای شوهر اسی بودم گل و شیرینی می‌خریدم و جلو خانوادم بوسش میکردم میگفتم عاشق همسرم هستم و با خانوادم هم جدی حرف میزدم

اما پدر مادرش بزار کنار خوب نمیکنن مردها

2706