2733
2734
عنوان

با پدر شوهرم دعوام شد آبرومو برد تو کوچه همه جمع شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم نگفتم کار پدر شوهر درست بود گفتم جایگاه پدر مادر بیش از حد بالا هست و هیچ مردی نمیاد قید پدر ...

نه عزیزم اینجورم نیست که جایگاه هر پدر و مادری خیلی والا و مقدس باشه .

همونطور که حق والدین به فرزند هست ، حق فرزندم به والدین هست 

کاملا رابطه دو طرفه هستش

چه بسا والدینی که نماز و روزه و حج و حق خدا و پیغمبری رعایت کردن و اون دنیا لنگ این هستن که فرزندانشون حلالشون کنن .

همین پدر به اصطلاح شما والا مقام ، الان چون باعث از بین رفتن ارامش زندگی پسرش شده بدجور پاش گیره

اگه اینجوری بود هر کی از راه میرسید یکی میزایید و بزرگ میکرد میشد والا مقام.

پدر مادر بابک خرمدینم والا مقام بودن لابد

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
نه عزیزم اینجورم نیست که جایگاه هر پدر و مادری خیلی والا و مقدس باشه . همونطور که حق والدین به ف ...

ببین تو کشور خودمون پدر اگر بچه رو بکشه اعدام نداره فقط چند سال حبس

کجای قرآن گفته حق بچه ؟؟؟همیشه از حق پدر مادر گفته

پدر مادر میتونن عاق کنن

اگر اینجوری بود الان کل پدر شوهر مادر شوهر های ایرانی باید تاوان میدادن ک

هیچ جا نگفته بچه می‌تونه مادرش عاق کنه یا تو گوشش بزنه و...

حدیث و حرف و... نمیگم قرآن میگم

درست یا غلط هم تو دین مون هست

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
ببین تو کشور خودمون پدر اگر بچه رو بکشه اعدام نداره فقط چند سال حبس کجای قرآن گفته حق بچه ؟؟؟همیشه ...

دوستان هموطنان بحث نکنید چرا خودتونو خسته میکنید هیچ کس اون یکی رو نمیتونه قانع کنه 

اسی کمو زیاد نگفتی؟

اخه مگه میشه تو بگی فعلا نریم خونشون اون فحش مادر بده بهت😐طبق کدوم قانون جنگل

این ری اکشنی ک تو گفتی برای زمانیکه که عروس دیگه کارد رو ب استخون برسونه چی بگم والا قضاوت کار خداست

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...
ببین تو کشور خودمون پدر اگر بچه رو بکشه اعدام نداره فقط چند سال حبس کجای قرآن گفته حق بچه ؟؟؟همیشه ...

عزیزم شما خدا رو نصفه نیمه قبول داری

این حرفی که داری میزنی با عدالت خدا جور درنمیاد و بنظرم رسما داری کفر میگی

اون بچه بالاخره انسان هست یا نه ؟؟

خدا از حق الناس ( ناس= انسان) گفته یا نه ؟؟!!!!

یعنی اون بچه ای که توسط پدرش اسیب میبینه و زجر میکشه 

اون دنیا هیچ حقی نداره ؟؟!!!!

و خداتم عادله !!!!

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
عزیزم شما خدا رو نصفه نیمه قبول داری این حرفی که داری میزنی با عدالت خدا جور درنمیاد و بنظرم رسما د ...

خدا خودش حق شو میگیره در این شکی ندارم

اما یک آیه قرآن بیار ک‌من میتونم مادرم پدرم عاق کنم

حدیث نمیگم قرآن میگم.

من خدا رو کامل قبول دارم.ولی قوانین دینی ک‌ گفتن دیگه.

مرد می‌تونه چهارتا عقد کنه کلی صیغه پس چرا خدا احساس زن نادیده گرفت ...آخه کی هوو دوست داره

دیه زن نصف مرد هست چرا مگه زن آدم نیست حق زندگی نداره

بخاطر این میگن ک مرد خرج خانواده میده خوب اصلا منطقی نیست بحث جون یک موجود هست

ارث مرد دوبرابر چرا مگه خونش رنگین تر هست و....

من هیچ وقت نفهمیدم دلیل شون رو

غسل یعنی شستن ولی اگر هزار بار خودت بودی باز غسل باید کنی وگرنه نجس هستیو.......

ما قبول کردیم مسلمون باشیم و منم خیلی دارم تحقیق میکنم اما نتیجه هنوز نرسیذم

و یک سوال اگر پدر مادر شما به همسرت فحش بدن تو میای پدر مادرت تا اخر عمر کنار میزاری

من هرگز این کار نمیکنم چون شاید بتونم از همسرم جدا بشم ازدواج کنم اما پدر مادر چی هرگز نمیشه مثل اون پیدا کنم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر