2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از بارداری زایمان هر روزش سختی خودشا دارد تا زنده ای برامن سختی بارداری زایمان برابره با مرگ

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

هیچ چیزش ، استرس قد و وزن ندارم اصلا بچه ها باهم فرق دارن و بقیه موارد هم طبیعیه و جزئی از زندگی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

یعنی میشه بچه داشته باشی و بگی فلان مرحله سخت و فلانش راحت؟؟؟؟

از اولش استرس هست تا وقتی ک ادم دور از جونش میمیره

هر چ بزرگتر مشکلاتشون و دغدعه هاشون بیشتر

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

کلا بچه داری از نظر من همه چیزش سخته 

تربیت که کلا خیلی پیچیده هست اما من سعی میکنم اگر ازدواج کردم حتما کتاب روانشناسی کودک دربارش بخونم و یک نتیجه گیری با خودم داشته باشم 

بنظر من تربیت سخت ترین بخش هست اگر همش نازشو بکشی لوس بارش بیاری خب لوس میشه حتی ممکنه کلا پدر و مادرش و فراموش کنه 

اگر خشن باشی یکجور دیگه ضربه میبینه 

بازمانده ای از خیمه های سوخته 💔