2737
2739

نمیگم همیشه ها...نه

فقط یه وقتایی که باهام حرف میزنه و مثلا حس مادرانه اش گل میکنه

فک میکنه داره منو تشویق میکنه چه میدونم نصیحت میکنه یا هرچی

ولی در واقع بعد از این که حرفاش تموم میشه..من میشینم با بغضی که گیر میکنه تو گلوم و واقعا میشکنم حالا جلو خودش چیزی نشون نمیدم ولی واقعا حالمو بد میکنه.

مثلا میشینه از از بیرون یا دوستام یا حالا به هر حال درسی و اینا صحبت میکنه

و کلا اینطوریه که نه از دوستات فاصله بگیر نه باهاشون نباش باهاشون نرو

چرا فلان درس ات فلانه

و بعضی وقتا فک میکنم کاش نبودم واقعا...

مامانم کلا اینطوریه که با هیچکس ارتباط نگیر بشین تو گوشه اتاقت و انقدر درس بخون تا جون بدی....

تفریح نکن...اهنگ گوش نده...فیلم نبین...با دوستات بیرون نرو...گوشی نگیر...هیچ غلطی نکن فقط درس بخون

تمام چیزایی که من از حرفاش نتیجه میگیرم

و دارم دیوونه میشم دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم یه دوره ای این طوری بودم و این واکنش درونیم بود اما الان با مامانم کنار اومدم راهش اینه که زیاد از چیزایی که مورد موافقت مامانت نیست نگی اگه راه پیشرفتت باهاش متفاوته براش توضیح بدی و مسیر رو براش ترسیم کنی اگه کسی از آشناها از یه چیزت تعریف کرده به خصوص تو مسیرت برای مامانت بزرگ جلوه اش بدی‌.

البته بعد یه مدت به این نتیجه می رسی خیلی از حرفهای مامانت از روی دلسوزی بود اما شیوه بیانش با تو متفاوت بود و همین امر خیلی آرومت می‌کنه.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!