2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک توروخدا زندگیتون تو نی نی سایت نزارین چشم میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 133 پست

ببخشید یعنی میگید فقط از بدی ها بگیم؟

خب اینجوری طبق قانون جذب که اونم شبه علم هست فقط بدی و ناخوشی رو جذب نکنیم یه وقت

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یکبار جداشدم، اومدم گفتم دوباره ازدواج کردم و از همسر دومم تعریف کردم الان درحال جدایی هستیم..

من همیشه همه جا از خوبی های همسرم میگم ولی اتفاقی نیوفتاده

جدایی شما قطعا علت دیگه ای داره

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
ببخشید یعنی میگید فقط از بدی ها بگیم؟ خب اینجوری طبق قانون جذب که اونم شبه علم هست فقط بدی و ناخوشی ...

نه عزیزم اما نباید خوشی هارو هم جارزد

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
خیلی ها بودن هیچ لباس شیکی نمیپوشیدن و فقیر بودن ولی تو جوونی مریض شدن و مردن اینم شد دلیل؟😑😑😑😑

منظورم تو چشم نبودنه مثال زدم لباس رو کلا نباید دارایی هارو به نمایش گزاشت

سال 2024 دنیا کجاست و ما کجا

اسی میگه یکی خوشتیپ میپوشید تو جوونی بیماری گرفت مرد

یعنی سطح سواد این فردوو..😐

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
نه عزیزم اما نباید خوشی هارو هم جارزد

جار زدن یعنی چی 

پس چرا میگن شکر نعمت نعمتت افزون کند

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2706