2733
2739
عنوان

شوهرم بفهمه میکشتم

482 بازدید | 14 پست

بچها من وسواس فکری شدید به ایدز و سرنگ‌دارم جوری که روانپزشک بهم گفت تو خطای حسی داری من نمیدونم یعنی چی من امروز رفتم باشگاه ورزش ایروبیک بعد ورزش حس کردم یکی سرنگ دستش بود و از کنارم یا از نزدیکم رد شد نمیدونم یادم نمیاد دردی داشتم یا نه فکر میکنم درد داشتم حالا نمیدونم ناشی از اینکه وسایل بطری اب و اینا دستم بوده یا اینکه نکنه سوزن سرنگ رفته بدنم خلاصه اومدم تو رختکن از چند تا از بچها پرسیدم و اونا گفتن همچین چیزی ندیدن تا اینکه از یکی از بچها که یک خانم مسن به ظاهر باشخصیت بود پرسیدم گفت اره سرنگ دیدم رو یکی از مت ها افتاده بود فکر کنم از این پازلی ها که کف باشگاهه منظورش بود یا زیرانداز نمیدونم گفت رو یکی از مت ها دیدم بعد چند بار پشت سرهم با تعجب منو بچها ازش پرسیدیم واقعا سرنگ دیدی  گفت اره بعد یه لحطه گفت نمیدونم سرنگ بود یا نه یه چیزی شبیه به اشانتیون عطر بود فکر کنم خلاصه من خیلی ترسیدم نکنه ایدز گرفتم خدا لعنتشون کنه حالا باید آزمایش بدم؟ به شوهرم چی بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این فکر اشتباه شماست.اینجوری زندگیتو تباه میکنی عزیزم.

هیچ اتفاقی نیفتاده🌱🥰

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

میشناسمت 

چیزی نیست فقط دچار توهمی عزیزم 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740

هیچی نشده بخاطر وسواسیه‌ ک داری اینطوری فکر میکنی 

نگران نباش عزیزم‌

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

وای عزیزم توهمه هر کسی یه توهمی داره توهم توام اینه، ولی اینو بدون اگه فرو شده بود بهت از درد جیغ می کشیدی، محاله سرنگ بره توی بدنت و تو نفهمی، کسایی که میبینی خوب امپول میزنن فرق دارن اونا ماهرن ولی ۱۰۰ درصد بدون توهمه، تو با این حساسیتی که داری یه خار بره تو بدنت سریع میفهمی سرنگ که دیگه جای خود داره. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2706