2733
2734
عنوان

پودر چاق کننده رویال

| مشاهده متن کامل بحث + 382250 بازدید | 287 پست
ولی من شندیدم مخمر آبجو هم ضرر داره

بله درسته...هرچیزی اگه اصولی و بیش از حد استفاده بشه طبیعتا ضرر داره برای بدن... ولی بهترین راه برای اشتها هستش بصورت مقطعی... ولی اگه فیت نس کار کنید و مکملهای مجاز مثل گینر، شیر خشک، پودر جوانه گندم، عصاره مالت مصرف کنید...خود بخود احساس ضعف و گرسنگی میکنید...ولی پودرا و قرصهایی که تو عطاریها با عنواین مختلف به فروش میرسه، چه اصولی چه کم چه زیاد مصرف بکنید سرتاپاش ضرره... حتی یه گرمشم مصرف نکنید...

عزیزان به هیچ عنوان از این پودرا نخورید...اصلا منطقی نیست با پنجاه هزار تومن تو یک ماه هشت کیلو اضاف ...

خودم خوردم ازش تو یک ماه پنج کیلو اضاف کردم ع ارضی واسم نداشت و من تبلیغ واسه فروش نکردم چون نمیفروشم و از اینهمه عوارض و قرص بیخبر بودم مرسی که خبر دادی چون دیگه استفادش نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم خوردم ازش تو یک ماه پنج کیلو اضاف کردم ع ارضی واسم نداشت و من تبلیغ واسه فروش نکردم چون نمیفروش ...

و

عزیز  شاید تو یک ماه عوارض ش به چشم نیاد ولی صد درصد عوارض داره..ضمنا بعد یک ماه استفاده اگر دو هفته یا کمتر استفاده نکنید نتنها وزنتون برمیگرده بلکه بی اشتهاتر و بی حوصله تر و بی حال تر از قبل میشید...

بهترین راه افزایش وزن... اول پیدا کردن علت بی اشتهایی.. دوم استفاده از پروتیئن های مجاز و مکملهایی که تو داروخونه ها هست مثل گینرو شیر خشکو عصاره مالتو عرق یا پودر جوانه گندم...و مهمتر از همه برنامه تغذیه ای مناسب

2728
2740
گینر مطمعنید ضرر نداره،من میخوام بعد ورزش توی خونه بخورم؟

خوب هر مکملی تقلبیشم تو بازار هست...ولی اگه گینر اصل بخرین...نخیر ضرر نداره...میتونید از داروخونه تهیه کنید...شیر خشک با عصاره مالت هم به همراهش بخرین خوبه...

عرق یونجه و عرق برگ چنار هم برای اشتها میتونید تهیه کنید...

سی عدد مولتی ویتامین فارماتون هم بخرین روزی یدونه بعد صبحانه مصرف کنید... غذاهای مصرفیتونم پرکالری باشه

خوب هر مکملی تقلبیشم تو بازار هست...ولی اگه گینر اصل بخرین...نخیر ضرر نداره...میتونید از داروخونه ته ...

گینر داروخانه معتبر باشه اصله؟

بعد اینکه شیر خشکو عصاره مالت رو چجوری باید مصرف کرد؟