2737
2734
عنوان

پودر چاق کننده رویال

381955 بازدید | 287 پست

سلام بچه ها اصلا حرفم تبلیغی نیس ففط یه سوال..کسی تاحالا ازاین پودر خوردا..من از اصفهان سفارش دادم..از یه عطاری.یکی از بچه های اینجا بهم ادرس داد.یکم استرس دارم توی خوردنش

خدایا سربلندم کن

چيزي رو كه نمي دوني توش چيه نخور به نظرم.

جاش از داروخانه پودر پروتيين بخر با شير قاطي كن بخور. دست كم مي دوني پروتيين هست و حتما هم چاقت مي كنه چون كالري زيادي داري.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو دلم میخواد چاق شم 

خانومی من از این پودر رویال استفاده کردم 4 کیلو چاق شدم امروز دارم میرم دوباره سفارش بدم عوارضش رو نمیدونم دیگه مسولیتش با خوودت ولی هر قوطیش 8 کیلو چاق میکنه باید روزی دو بار قبل وعده غذایی بخوری

همیشه اخر هر چیزی خوبه.. اگه چیزی خوب نیست حتما اخرش نیست
خانومی من از این پودر رویال استفاده کردم 4 کیلو چاق شدم امروز دارم میرم دوباره سفارش بدم عوارضش رو ن ...

شما اصفهان سفارش دادید؟اگ اره بمنم ادرس بدین

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
2738
پودر پروتیین چیه ؟ واقعا چاق میکنه ؟

من بعد جراحي دندونم خيليييي وزن كم كردم دكتر بهم داد و خيلي اثر داشت. چيز خاصي نيس. پروتيينه ديگه. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
شما اصفهان سفارش دادید؟اگ اره بمنم ادرس بدین

نه عزیزم من شمالی هستم یکی از اشناها برام از خوزستان اورده بود سری اول . اینسری خودم رفتم عطاری شهرم سفارش دادم.

همیشه اخر هر چیزی خوبه.. اگه چیزی خوب نیست حتما اخرش نیست
نه عزیزم من شمالی هستم یکی از اشناها برام از خوزستان اورده بود سری اول . اینسری خودم رفتم عطاری شهرم ...

سلام عزیزم شما کدوم شهرهستی من از آستارا میدانکردم رویالو...اگه میشه بگین بیام از اونجا بخرم  

مرسی که هستی♡وهستی رارنگ آمیزی میکنی هیچ ازت نمی خواهم فقط باش
2706