2733
2734

یبار تو نوزادیش زده الانم ک یک و نیم سالشه تا چشم منو دور میبینه اذیت میکنه الان دخترم یک و نیم سالشه داشتیم میرفتیم دکتر دادمش ب مادرشوهرم خواهرشوعرم اینا هم اونجا بودن از دکتر برگشتنی دیدم از ی چشمش ترشحات میاد فقط گفتم چشمش چیشده فوری مادرشوهر گفت سرماخورده چنروز پیش با موتور بردیش بیرون الان اینجور شده خواهرشوهرمم گفت خوابیده چشاش اینجور شده من تا الان دخترم چندین بار سرما خورده خدا شاهده یبارم از چشاش ترشح نداشته فقط بینی و دهنش ترشح داره الانم صبح از خواب بیدار شده بازم همون چشمش نمتونه باز کنه از ترشح زیاد فقط یه چشمش😢چرا نمیگن چیشده چرا قایم میکنن

با چای تازه دم سرد بشور احتمال انگشت کرده 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون خودت مادر بدی هستی چرا بچتو میدی دست این یکی اون یکی من غیر از مادرم بچه مو دست خواهرام که خیلیم دلسوز هستن ومیدونم مواظبن ندادم....الانم مادرم پیره همیشه سنجاق خودمن

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2740
چون خودت مادر بدی هستی چرا بچتو میدی دست این یکی اون یکی من غیر از مادرم بچه مو دست خواهرام که خیلیم ...

نه بخدا مادر بدی نیستم دیروز سنگ کلیه شوهرم تکون خورده بود از درد بخودش میپیچید چاره ندارشتم 

نه بخدا مادر بدی نیستم دیروز سنگ کلیه شوهرم تکون خورده بود از درد بخودش میپیچید چاره ندارشتم 

با خودت میبردی چه اشکال داشت...ببخشید گفتم مادر بد حرص خوردم واسه طفل معصومت🥺💔

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
چون خودت مادر بدی هستی چرا بچتو میدی دست این یکی اون یکی من غیر از مادرم بچه مو دست خواهرام که خیلیم ...

منم خیلی حساسم فقط دست مادرم میدم اونم اگه مجبور باشم یکی دو ساعت حتی خواهرم که بچه هام رو خیلی دوست داره نمیدم، مادرشوهر خواهرشوهر که جای خود داره بچه یه چیز بشه ۵روس بدبخت رو متهم می کنن که لیاقت یه بچه نگه داشتن هم نداره

2706