2733
2739

بچه ها من اصلاااا دوت ندارم تاپیکم تو پر بازدیدا بره وعقده پر بازدیدی ندارم

فقط میخوام به جواب سوالم برسه وراهکار بگیرم ولی هیشکی نمیاد 😆😅😢🥺الان سوالمو میزارم ممنون میشم راهکار بدین ضروریه

وزنم خیلی کم شده قراره به زودی برم دکتر تغذیه وتناسب اندم کسی رفته راضی بوده؟

خیلی غصه میخورم اصلا شاد نیستم هرچی هم میخورم به وزنم اضافه نمیشه

هفته ی پیش رفتم آرایشگاه ،آرایشگر گفت پوستت خیلی نازکه و...چی بزنم بهتر بشه

امروز یه زگیل پوستی  خیییلی ریز روی   بازوم دیدم اینا خطرناکن چجوری باید درش بیارم یعنی زیاد میشن

ویه چیز دیگه احساس میکنم یه چیزی روی بدنم راه میره مثل مورچه ریز و اینا ولی دست که میزنم یا نگاه میندازم هیچی نیست

ازچیه این

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خدا خدا میکنم پربازدید نشم اشنا منو نبینه

یه بار داشت پربازدید میشد تاپیک رو بستم 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2738
اون اخری عرق بدنته

احساس اینکه چیزی رو بدنم میگرده نه والاعرق نکردم هواکاملا خنکه،

بدنمم چرب نیست،حمومم زود به زود میرم

ولی بازم میرم حموم ببینم درست میشه یانه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
من خدا خدا میکنم پربازدید نشم اشنا منو نبینه یه بار داشت پربازدید میشد تاپیک رو بستم 

آره منمدوست ندارم پر بازدید شه

جاریم از شوهرم لب گرفت

خخخ بازم موفق نشدم جواب سوال اصلیمو  بگیرم🤣

اینجوری تاپیک زدم شایدکسی اومد جواب سوالمو داد 

پوست صورتم نازک شده نمیدونم چیکار کنم درست شه

برای پر بازید از شوهر بگو و خیانتش😂

سرشون برای چ چیزایی درد میکنه من توتاپیک خیانت تاجای ممکن اصلا نمیرم تاپیکایی که عنوانش خیانته اصدا سر نمیزنم

خاندان شوهردائم روبورسه وپربازدید

آره دقیقااا😅😅

راهکاری برای سوالم ندارین خانمی؟

2706