2733
2734
عنوان

مته عسلمو مادر شوهرم کوفتم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 50 پست

ب قول اون جمله معروفه گربه رو دم حجله بکشی بهتره

وگرنه باید عادت کنی ب مامانش 

ب نظرم پیام بده ب شوهرت بگو من منصرف شدم فعلا نمیخام‌برم ماه عسل تو مامانت رو ببر بگردون هروقت نوبت من شد باهم میریم

دوست دارم دوتاییی بریم

اصلا نرو از منی بشنو که ۱۵ ساله ازدواج کردم و خاطره تلخ ماه عسلم هنوزم از یادم نرفته 

ما می خواستیم بریم مشهد مادرشوهرم پرید گفت منم میام شوهرم مثل شوهر شما گارد گرفت مادرمه باید بیاد، روز سفر مادرشوهرم به شدت مریض شد نتونست بیاد عوضش به خواهرشوهرم گفت تو برو جای من انگاری واجب بود گند بزنن به سفر ما خواهرشوهرم پرید سوار ماشین شد و اولین سفر بعد ازدواجم رو زهر کرد که تا الان که ۱۵ ساله می گذره یادم نرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق با شوهرته  مادرش ندانم کاری کرده  تو گذشت کن

هر کسی مسیوله دربرابر زندگیش قرار نیست توقعاتدبقیه کامل اجرا بشه 

شوهره باید بگه چسم مادر ماه عسل بریم یه سفر هم باشما میریم 

یا نرید یا کلا برید جایی که خانم رفته باشه نخواد دنبالتون بیاد

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731

ماه عسل را چی کار کردی؟  یعنی این که معنی ماا عسل را نمیفهمن نمیتونم درک کنم، خوب زن حسابي مثلا ۶چ سالته تا الان کیش نرفتی حالا یکی يه کاره ماه عسل پسرت میخوایی باهاش بري خر