2733
2734
عنوان

مته عسلمو مادر شوهرم کوفتم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم میخواد زندگی کنه فقط زندگی استارتر نبست همه چی باید دو ،طرفه باشه 

باشه ولی اومدیم و اون هنوز شعور و بلوغشو نداشت نیاز ب پختگی و زمان داشت. اسی هم مثل اون کنه که همه چی میپاشه 

عروسی گرفتن ؟  کی باهاشون رفت ماه عسل ؟  ( حالا فک کن وسط اعصاب خوردی اسی ما چیا داریم م ...

نه مراسم عروسی رو نشون نداد ولی با یه مینی بوس داشتن میرفتن ماه عسل که ازاونورم باباش اینارو دید و کلا با اهالی روستاشون رفتن سمت کرمان که توی نمایشگاه صنایع دستی غرفه داشته باشن😂در کل ماه عسل پرماجرایی شد

استارتر عزیز عذر میخوام❤

2731
باشه ولی اومدیم و اون هنوز شعور و بلوغشو نداشت نیاز ب پختگی و زمان داشت. اسی هم مثل اون کنه که همه چ ...

آدمی که به بلوغ نرسیده و اول زندگی نمیتونه روابط درست مدیریت کنه  اولا بیخود کرده ازدواج کرده دوما همون همه چی بباشه بهتره  چون بعدها هم همراه خوبی نبست

آدمی که به بلوغ نرسیده و اول زندگی نمیتونه روابط درست مدیریت کنه  اولا بیخود کرده ازدواج کرده د ...

عزیزم من نظر و تجربه شخصی خودم و از زندگی های اطرافم مطالعاتم گفتم نظرات متفاوته...

خوشبخت و موفق باشید.

و منی که بعد از 10 سال زندگی مشترک هنوز مسافرت دوتایی نرفتم  الانم که بچه دار شدم بچم میگه عمه ...

واقعا چ اشکالی داره من الان شنبه دارم میریم سفر دوباره با خواهرشورا خوش میگذره بابا

عزیزم من نظر و تجربه شخصی خودم و از زندگی های اطرافم مطالعاتم گفتم نظرات متفاوته... خوشبخت و موفق ب ...

اشتباهه کلم که همیشه به نفر کوتاه بیاد

بهر حال ممنون سما هم موفق باشید عزیرم

معلومه حق با تو هست حالا سفر دیگه بود باز قابل درک بوداخه ماه عسل قراره بری ...

خیریه که نییت بخواد الان لطف مادر جبران کنه بزاره یه کام عسل بدهن بچش بشینه بعد دنبال جبران باشه 

اره کلا نرو 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706