2733
2734

با شوهرم بحثم شد داشتیم از خونه ب خواهرم میومدیم مادرم خونه ی خواهرم مهمون اومده بود شام دعوتشون کرده بودیم شوهرم بهم رو نمی‌داد حرف میزدم می‌پرید وسط حرفم یا گوش نمی‌داد منم باهاش حرف نزدم تا بیام برسیم خونه ک تو راه بحثمون شد داد زد تو خیابون تو سرم گفت خفه شو عن واقعا بهم بر خورد منم گفتم گوه نخور رسیدیم در رو باز کرد منو پرت کرد تو خونه با پا زد محکم تو رون پام پرتم کرد رو مبل منم هر چی از دهنم اومد گفتم گفت زنگ بزن بگو مامانت اینا نیان منم زنگ زدم گفتم فردا نیستیم تولدمه میخواد ببرتم بیرون گفت زنگ بزن به بابات بگو بیاد ببرتت زنگ نزدم اومدم اتاق انقد گریه کردم نفرین کردم گذاشت رفت بیرون کمکم کنیدددد چیکار کنم خسته شدم چاره ندارم پیش مشاوره هم اصلا نمیتونم برم حرفشم نزنید صبح داشت قربون صدقم می‌رفت می‌گفت حرفاتو بهم بگو ناراحت نباش منم با خواهرم قهر بودم بعد برگشته میگه هیچ کس تو رو نگر نمیداره 😭😭😭 دلم شکسته دوسش دارم چیکار کنممم

کتک و ک زده

کلی هم بی آبروت کرده

دلتم شکسته

فقط اونجا ک نوشتی دوسش دارم😐.

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا زنگ‌نزدی بابات آخه دختر چرا ارزش خودتونو میارید پایین

عزیزم کسی زنگ میزنه به خانواده ش که واقعا محکم باشه و بخواد طرف و با خاک یکسان کنه

این خانوم میگه دوسش دارمم

.یعنی باباشم ک بیاد ایشون باز شوهرش و انتخاب میکنه

پس همون بهتر ک زنگ نزده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آخه این آدم چی داره که دوسش داری؟😟😟

نمی‌دونم جونم به لب رسیده ولی دوسش دارم جای کتکش درد می‌کنه چجوری جدا بشم بخدا همین الان دارم زار میزنم تو اتاق

عزیزم کسی زنگ میزنه به خانواده ش که واقعا محکم باشه و بخواد طرف و با خاک یکسان کنه این خانوم میگه د ...

وقتی میگه همسرم میگفت زنگ بزن بابات

یعنی اون اقا میدونه خانومش خیلی ببخشید چقدر ضعف داره..

اگه یبار بترسونه و پا روی احساسات بزاره صد در صد که همسرش دیگه جرعت نمیکنه همچین چیزی بگه چون میدونه دیگه خانوم ضعف نداره روی این موضوع و اگر واقعا اذیت بشه میزاره میره

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂
چرا زنگ‌نزدی بابات آخه دختر چرا ارزش خودتونو میارید پایین

کاشکی می‌تونستم برم نمونم خسته شدم میگه برو از پیشم برو فک میکنم عصبی بود یه چیز گفت ولی بد جوری کتکم زد

وقتی میگه همسرم میگفت زنگ بزن بابات یعنی اون اقا میدونه خانومش خیلی ببخشید چقدر ضعف داره.. اگه یبا ...

واقعا دارم اذیت میشم چیکار کنم چجوری برم دلمو به چی دیگ خوش کنم نمیخام خانوادم ناراحت بشن چون بیاد بگه ببخشید میخام بر گردم بابام هم میخواد بزنه تو سرم

عزیزم کسی زنگ میزنه به خانواده ش که واقعا محکم باشه و بخواد طرف و با خاک یکسان کنه این خانوم میگه د ...

چیکار کنم چجوری بزارم برم اگه برم مثل زمانی ک مجرد بودم اذیت میشم من مجرد بودم افسرده بودم

2706