2737
2739
عنوان

کیا از همسرشون سرد شدن

1958 بازدید | 19 پست

سلام.من یه مدته اصلا دوست ندارم شوعرم نزدیکم بشه.چندبارم پسش زدم.بخاطر مشکلات مالی و دغدفه فکریمو.بارداری های پشت سرهم  اعصابم بهم ریختس.بیکاری شوهرم .و قبلنا بخاطر درسش مجبور بودیم از هم دور باشیم.همه اینا یادم میفته ازش دلخور میشم.حس مرد از اینکه پسش میزنم چیه؟چه فکری میکنه راجع ب من.تاثیرش چیه.دست خودم نیست ازش ناراحتم

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

درسته شرایطت سخت بوده ولی همسرتو ارامش خودت قرار بده.به تنهایی و دور شدن عادت نکن.نزار اونم به دور بودن تو عادت کنه.اگه عادت شد خیلیی برگشتش سخته و عواقب بد داره.همسرتو هیجوقت پس نزن .بزارپیش تو بیاد بزاز حرفشو به تو بزنه.گناه داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به شما هم حق ميدم چون بيكاري مرد خيلي سخت😕 

انشالا ي كار پيدا كنه همسرتون 🌷

هم روحيه خودتون بهتر ميشه هم ايشون 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2728

تمام اون چیز هایی که گفتی آفت زندگیه مشترکه. مشکلات مالی ، بیکاری همسر و... . 

یک جورایی هم هر کسی در یک مقاطعی اینا رو تجربه کرده. حست طبیعیه ولی تو همین شرایط هم هست که آدم باید قدرت و لیاقتش برای حفظ زندگی مشترکش رو نشون بده. در حالت نرمال که شاهکار نیست شما خوب زندگی کنی. 

من همیشه میگم اول و آخر همسر آدم هست که شریک روزهای سختی و پیری و ... آدم هست. نه پدر مادر پیشت می مونن نه رو بچه ها میشه حساب کرد. 

این هنر شماست که با تمام این سختی ها زندگیتو سرپا و آروم نگه داری. 

هیییییییییییییییییچ چیز برای یک مرد بدتر از بیکاری نیست. چون این شرایط رو داشتم میگم. شما سعی کن نمک رو زخمش نباشی. 

زن و شوهر ها اول ازدواج به هم تعهد میدن که شریک روزای خوش و ناخوش هم باشن.

از وقتی مامان شدم میفهمم مامان چه زحمتی کشیده . مامان عاشقتم .

سلام 

عزيزم حق داري با دو تا بچه نگران باشي

اما اگه از هم دور بوديد همسرت به يك هدف مهم توي زندگيش رسيده كه ادامه ي تحصيل بوده و از اين بابت خودش رو مديون شما و زحمتاتون ميدونه و ميدونه چقدر گذشت كرديد تا به خواسته اش برسه 

اما از نظر روانشناسي همسرتون به هيچ عنوان نميدونه شما از چي و چرا ناراحتي و تغيير روحيه شما رو روي حساب بارداري و حساسيت هاي بارداري ميذاره و زياد جدي نميگيره

با هم زدن گذشته به جز اينكه خودت رو عذاب بدي چي هست؟ 

گذشته تموم شده داري حال و اينده ات رو هم خراب ميكني با ذهنيتت

بالاخره شوهرت كار پيدا ميكنه ولي خدايي نكرده اگه خدشه اي به رابطه ات وارد بشه جبران كردنش بسيار سخت و حتي ميتونم بگم غير قابل برگشته چون اقايون سرد نميشن ولي اگر بشن از اشيانه فرار ميكنن و وقت خودشون رو جاي ديگه ميگذرونن و ديگه ميلي به حل مشكل ندارن و خوشي رو جاي ديگه جستجو ميكنن

ببخشيد طولاني شد🙄🙄🙄🙄

حالا قراره از مهر بره سرکار .ولی همه این سختی هایی که کشیدم خیلی عذابم میده.سرزنش دیگران و دلسوزی بقیه که آخی شوهرت بیکاره و بچه کوچیک و دوری.....

2740
حالا قراره از مهر بره سرکار .ولی همه این سختی هایی  ...

نميتونم بگم به حرف مردم اهميت نده چون بالاخره ما با تعامل با همين مردم داريم زندگي ميكنيم اما حرف و سرزنش ديگران رو بزار روي حساب فضولي و اولويت اخر 

اگه قدرت داشته باشي كسي به خودش اجازه إظهار نظر نميده

اين شرايط رو همه ماها گذرونديم

اره خودمم میدونم اگه پسش بزنم اونم ترکم میکنه.ولی میگم بهتر من که دیگه نمیخ ...

یعنی با دوتا بچه حاضری طلاق بگیری؟امید نداری به آیندت؟

همسرم خیلی مهربونه و صبور.تو این مدت خیلی بهش غر زدم&nb ...

والا بازم خوبه كه صبوره حداقل به خوبي ها فكر كن انشاالله يك كار خوب و پردرامد پيدا ميكنه شما هم به سلامتي زايمان ميكني به اين روزا فكر ميكني لبخند ميزني و به خودت افتخار ميكني كه مرحله هاي سخت زندگي رو با موفقيت طي كردي

نميتونم بگم به حرف مردم اهميت نده چون بالاخره ما با تعامل با همين مردم داريم زندگي ميكنيم اما حرف و ...

ممنون دوستم

حرفات کاملا درسته

خداکنه بتونم روحیمو عوض کنم.چند وقت دیگه هم دخترم تو راهه.اعصابم ضعیف شده.ولی از یه جعت هم که نگاه میکنم سختی آدمو میسازه.من الان خیلی محکم تر از قبل شدم

یعنی با دوتا بچه حاضری طلاق بگیری؟امید نداری به آیندت؟

نه اصلا.طلاق که بهش فکر نمیکنم.ازبس سختی کشیدم ناامید شدم.الانم‌که میخاد بره سرکار دیگه خوشحال نیستم.چون رابطمون داغون شده.خداکنه بتونم از نو بسازمش

همسرم خیلی مهربونه و صبور.تو این مدت خیلی بهش غر زدم&nb ...

میدونی سرمایه بزرگی داری اگه میگی مهربون و صبور هستن

براتون دعا میکنم

شمام‌ با خدا صحبت کن ازش صبر بخواه

به امید روزای خوب

مرد سراغ دارم  که یه بار زنشون پس شون‌ بزنه تو این قضایا،زنه رو پرت میکنن از خونه بیرون

به خوبیاش فکرکن

اینکه  با اطمینان میگی دوستت داره

اینکه میگی «مهربونه» و بعضیا آرزوشون یه ذره محبت دیدنه

2706