2737
2739
عنوان

کیا از همسرشون سرد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 19 پست
ممنون دوستم حرفات کاملا درسته خداکنه بتونم روحیمو عوض کنم.چند وقت دیگه هم دخترم تو ...

حتما ميتوني از دوباره شروع كني خانم ها قدرت زيادي توي عوض كردن شرايط دارن 

و يك چيز ديگه منم دختر باردارم و بسيار حساس و زود رنج شدم با دكترم در ميون گذاشتم گفت به خاطر دخترداشتنِ كه مادر اينجوري بدنش واكنش نشون ميده و زود گذرِ

منم به اين اميد از هر چي ناراحت ميشم ميگم واسه حاملگي و از كنارش ميگذرم

نه اصلا.طلاق که بهش فکر نمیکنم.ازبس سختی کشیدم ناامید شدم.الانم‌که میخاد بره سرکار دیگه خوشحال  ...

خود بارداری هم موثره ان شاء الله بهتر میشه

پس یه جوری گفتی نمیخوامش فکرکردم میخوای جدا بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما ميتوني از دوباره شروع كني خانم ها قدرت زيادي توي عوض كردن شرايط دارن  و يك چيز ديگه ...

اره خیلی حساس شدم.مشکلاتم هم بهش اضافه شده.خیلی مطلب و کتاب و صوت خوندم و کوش دادم .همه چیو میدونم ولی اصلا حوصله ندارم اجراش کنم.امیدوارم بعدزایمان روحیم بهتر بشه

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥

من ازش سرد شدم خيلي بخاطر  دهن بد اش و اين ك موقع دعوا بحث رفتاري ميكنه ك پل برگشت نميذاره واقعا از چشمم افتاده ولي خوب تو رابطه پسش نميزنم هيچ وقت ، فقط تو دل خودم ديگه دوسش ندارم . ميخوام دوباره برم پيش مشاوره ام اصلا حالم خوب نيس

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
2728
من ازش سرد شدم خيلي بخاطر  دهن بد اش و اين ك موقع دعوا بحث رفتاري ميكنه ك پل برگشت نميذاره واقع ...

چقد خوب

من خیلی ادم تندیم و اصلا صبور نیستم.خیلی هم لجباز و مغرور .برعکس شوعرم

من جای تو بودم الان کارمون به بیمارستان کشیده بود.

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥