2733
2734
عنوان

خانمی که با کادوی روز معلم مخالفی !

231 بازدید | 21 پست

من نه معلمم نه کاری به کادو دادن دارم 

فقط چون تاپیکت قفل بود خواستم بگم که من خیلی دیدم که به پرستار و پزشک و ... کادو میدن😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میدونی چون به اجبار از بچه ها پول میگیرن مامان ها ناراحتن

من خودم چندبار مربی رانندگیم غیرمستقیم گفت که براش هدیه بخرم و من رفتم براش یه بافت خریدم به نظرم کار اینجور آدم ها اصلا جالب نیست

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ما به تولد معلم، روز مادر، عید نوروز و روز معلم مجبوری به معلم دخترم پول دادیم برای هدیه، ولی اصلا ا ...

کاش معلما هیچ وقت کادو از دانش آموزا قبول نمیکردن

من معلمم ب خدا غیر از چند شاخه گل توی این چهار سال هیچ کادویی قبول نکردم

ما به تولد معلم، روز مادر، عید نوروز و روز معلم مجبوری به معلم دخترم پول دادیم برای هدیه، ولی اصلا ا ...

متاسفانه این زوری بودنش خیلیییی بده 

کلا رسم خوبی نیست

ولی یه چیز جالب تر اینه که من یادمه ابتدایی که بودم معلمم حامله بود کلا ۴ماه اومد کلاس به ما درس داد 

ولی نماینده های کلاس برای حاملگیش جشن گرفتن اومد 

روز معلمم اومد😐😐😐😐

در صورتی که ما کل سال معلم نداشتیم

2738
کاش معلما هیچ وقت کادو از دانش آموزا قبول نمیکردن من معلمم ب خدا غیر از چند شاخه گل توی این چهار سا ...

روز معلم اوکی، دیگه عیدی، تولد، روز مادر خدایی لازمه؟

شما بگو.

معلم دختر من مجرد بود، براش روز مادر خریدن 

اینکه زیر بار زور رفتی نشون دهنده اعتماد به نفس پایین شماست و عدم توانایی نه گفتن

وگرنه معلم به هدیه شما نیازی نداره که شما با دل ناراضی بخواین هدیه بدین

نگارم ولی شما صدام کنید نگاراااا😁🙆🏻‍♀️
مربی رانندگی😶😶😶 یا خدااااا 

حالا اون هدیه برای من پولی نبود و باور میکنی با اینکه بافت زیبایی بود اصلا یادم نیست چند خریدم و مبلغش یادم نمونده ولی اینکه علنی درخواست کرد همیشه تو ذهنم مونده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
اینکه زیر بار زور رفتی نشون دهنده اعتماد به نفس پایین شماست و عدم توانایی نه گفتن وگرنه معلم به هدی ...

بحث اعتماد بنفس نیست 

بحث اینه که وقتی کادو یا پول ندی بچتو ضایع میکنن 

من یادمه دوران مدرسم نمایندمون به معلم گفت این پولا که جمع شده برای کادو برای کل کلاسه به غیر از فلانی و فلانی 

خب کدوم پدر و مادریه که دوست داره دل بچش بشکنه؟

میگه ولش کن بذار بدم 

بحث اعتماد بنفس نیست  بحث اینه که وقتی کادو یا پول ندی بچتو ضایع میکنن  من یادمه دوران م ...

باید با کادر مدرسه صحبت جدی شه تا بساط بعضی نماینده های کلاس جمع شه..وگرنه معلم اصلا از این نارضایتی ها خبر نداره..امثرا مقصر نماینده مادران هستن

نگارم ولی شما صدام کنید نگاراااا😁🙆🏻‍♀️
2706