2737
2739
عنوان

احساس بوی تخم مرغ کاذب

47 بازدید | 7 پست

الکی و بدون دلیل بوی تخم مرغ حس میکنم از صبح که بیدار شدم،چندروز هست تخم مرغ درست نکردم،چیز کثیفی هم داخل خونه نیست که بو بده،دیشب هم حمام بودم،هرجا میرم حتی عطر هم میزنم باز بو حس میکنم

دیگه خسته شدم...

ممکنه بخاطر بارداری باشه؟چیکار کنم بهتر بشم

حس میکنی یا خودت آروغ میزنی؟

من اینجوری میشم یعنی حالم خوب نیستو قراره گلاب به روت بالا بیارم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نه اصلا آروق نمیزنم از داغل دماغ حس میکنم

نمیدونم اما من اینجوری میشم یعنی ویروس گرفتم اگه خیلی زیاده برو دکتز

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
نه بچه هام هستن داخل منزل فقط من از اول صبح دارم حس میکنم،هرجای خونه حتی حیاط

لباسی ک تنته شاید درست خشک نشده بو از اونه

شایدم بخاطر حاملگیته اون موقع بو هارو خیلیییی زودتر و شدید تر متوجه میشی. مثلا فک میکنن شوهرشون ی بوی خاصی داره و بالا میارن اونجوری

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
لباسی ک تنته شاید درست خشک نشده بو از اونه شایدم بخاطر حاملگیته اون موقع بو هارو خیلیییی زودتر و شد ...

اتفاقا لباسمم عوض کردم ولی خیلی بوی بدی هست،همش بوی تخم مرغ آبپز میاد که خیلی ازش بدم میاد

2740