2737
2739

من معلمم جدی و سخت گیرم هستم همیشه اول سال نکاتی رو به مادرا میگم یکیش اینکه بچه ها هله هوله نیارن مدرسه یا خوراکی خاص نیارن

فقط یه لقمه و دوتا میوه یا بیسکوییت ساده 

هم بخاطر جنبه سلامتش بعدم بخاطر اینکه چشم بچه ها به دست هم نباشه اما 

هر سال مادرا گارد میگیرن که وا مگه یه کیک و آبمیوه یا شیر چنده که کسی نتونه بگیره وا به شما چه ربطی داره بچمون چی میخوره چرا انقد سخت میگیرید و دخالت میکنید

ببینید عزیزان به عنوان کسی که با بچه ها زیاد در ارتباط بوده فقط اینو بگم که بخدا بچه ها گناه دارن اونا نباید قربانی کمبودها و مشکلات و ناتوانی های مالی و احساسی و شعوری ما بشن

شاگرد دارم دست میکنه تو سطل زباله خانم اسم این خوراکی چیه میشه بنویسی بگم بابام بخره 

میشه عکس این مدادتراشو برا مامانم‌بفرسی برام بخره

درسته که خیلی وقتا وضع مالی ام اگه خوب نباشه باز پدرومادر نیازهای بچه رو برآورده میکنن اما اون حسی که بچه تجربه میکنه خیلی بده میشه حسرت و عقده😔

من نوعی هیچوقت با بچه ها بابت اردو ، جشن یا تولد با بچه ها صحبت نمیکنم چون میبینم یسریا میگن خانم مامانم میگه خودمون میریم فلان جا ،میخریم فلان چیزو میخوریم بهمان چیزو 

واقعا آدم اذیت میشه بچه ها گناه دارن 

حتی بچه ای که فحش میده یا به بقیه میزنه وقتی به پدر مادرش میگم باز به من چیزی میگن😑توروخدا اگر پدر مادرید یا میخواید بچه دار شید با فکر این کارو بکنید تربیت بچه مهمه ولی قبل اون خودتو باید تربیت کنی ، من خودم حاضرم آرزوی مادر شدن به دلم بمونه اما مدیون نیاز های روحی و جسمی بچه م نشم شرایط خیلی سخته خیلی 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

دلمم کباب شدددد😭😭😭😭پول ندارید   بچه  نیارید خواهشا  گناه دارن😭😭😭

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آفرین 

ولی خوب  کسی که قدرت مالیش خوبه بهتره بچشم بفرسته غیر انتفاعی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

آفرین به شما معلم کلاس اول دخترم همه رو مجبور کرد جشن اسم بگیریم حتماا کیک تولد با جایزه باشه برامن تازه کم خرج کردم۷۰۰در اومد

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738

توی این متن قلب دلسوزتو قشنگ به چشم دیدم 

موافقم 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
منم معلمم و عمیقا حرفاتو فهمیدم واقعا حق گفتی  متاسفانه خانواده ها همکاری نمیکنن

بهتره  بگیم  مادرا  همکاری نمیکنن. گارد عجیبی دارن.معلم  نیستم...مادر  همکلاسی های بچه هامو  میبینم  که چقدر  اکثرا  کم  فرهنگن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

خدا خیرتون بده معلم پسر منم همینه میگه اگه قرار جشن باشه مثلا جشن یلدا بود گفت همه پول جمع کنن یک نوع میوه آحیل یا خوراکی بخرم هرکس برای خودش چیزی میاره که بچه دیگه ای چشمم بمونه ..اکرم نه حق ندارین جشن بگیرین ..

یا جشنواره غذا نزاشت تو مدرسه برگزار بشه یکی پیتزا بخوره یکی کباب یکی چیز خاصی نداشته باشه ..

خوراکی کلاس هم گفته فقط لقمه میوه غیر این هیچی نیارین

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️
خدا خیرتون بده معلم پسر منم همینه میگه اگه قرار جشن باشه مثلا جشن یلدا بود گفت همه پول جمع کنن یک نو ...

باورت میشه مدرسه دخترم توی روستاست همه ی اینکارها یی که گفتی رو میکنند 

ولی پسرم غیرانتفاعی هست توی شهر همه پولدار اصلا از این تجملاتی ها ندارن 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 

تو مدرسه بچه منم اول سال اعلام میکنن میوه فقط سیب و موز و پرتقال و نارنگی بیارن..‌اصلا توت فرنگی و میوه های نوبرونه نیارن....گفتن فقط لقمه بیارن.ویه کیک خونگی یا بیسکوییت.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706