2752
2734
عنوان

حس‌ششمی

| مشاهده متن کامل بحث + 2739 بازدید | 377 پست
کاربر‌ گرامی‌ به‌ دلیل‌ عدم‌ اعتقاد‌ شما‌ به‌ حس‌ ششم‌.دیگر‌ جوابی‌ دریافت‌ نخواهی‌ کرد‌.لطفا‌ ازتاپ ...

عزیزم

اقای م بیشتر دوسم داره یا اقای ن

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله به شدت درست گفتین ممکنه با تلاش و نذر و نیاز بهم برگردیم؟ کلا چه زمانی ازدواج و نامزدی میبینی ...

با‌عرض‌سلام‌ مجدد‌.شما‌۲۲ماه‌دیگه‌ با‌ آقایی تقریبا‌ قدبلند‌ و۲۷‌ساله‌ازدواج‌ میکنی‌.حس‌ میکنم‌ شغل‌ همسرایندت‌ بیمارستانی‌ باشه‌.وطالع زندگی‌ مشترک‌ خوبی درپیش‌ رو‌ داری.به‌ ندای‌ عقلت‌ گوش‌ بده‌.موفق‌ باشی‌.

2731
کاربر‌ گرامی‌ به‌ دلیل‌ عدم‌ اعتقاد‌ شما‌ به‌ حس‌ ششم‌.دیگر‌ جوابی‌ دریافت‌ نخواهی‌ کرد‌.لطفا‌ ازتاپ ...

حالا ناراحت نشو شوخی کردم بیا جواب منو بده میخام تعلیق کنم خودمو

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
با‌عرض‌سلام‌ مجدد‌.شما‌۲۲ماه‌دیگه‌ با‌ آقایی تقریبا‌ قدبلند‌ و۲۷‌ساله‌ازدواج‌ میکنی‌.حس‌ میکنم‌ شغل‌ ...

بله خودم در راستای پزشکی هستم

ایشون هم پزشکن؟در ایران زندگی میکنن؟ میشه بگین چه جوری آشنا میشیم؟

بله تاجایی که بتونم عقلانی تصمیم میگیرم

ولی خودتون هم میدونین ما خانوما عاطفه زیادی داریم

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
با‌عرض‌سلام‌ مجدد‌.شما‌۲۲ماه‌دیگه‌ با‌ آقایی تقریبا‌ قدبلند‌ و۲۷‌ساله‌ازدواج‌ میکنی‌.حس‌ میکنم‌ شغل‌ ...

همسر آینده من چجوریه میشه بگی

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏

میشه این رو هم بگین که بعد اتمام تحصیلم مهاجرتم چطوره؟

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
@mahsooon   سلام عزیزم من معلم میشم یا خیر؟عزیزم من چه زمانی با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و ش ...

😁 حداقل داری تگ میکنی درست تگ کن

دوتا اچ داره

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم

ما به هم میرسیم ؟ کی ؟ 

کی سرکار میرم ؟ 

بچه علی چیه ؟ 

عزیزم من خیلی ازت پرسیدم ولی جوابمو ندادی

امیرحسین برمیگرده؟

حسش بهم چیه؟

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده

اسی من ازدواج میکنم؟اگه اره کیه طرف و چجوریه؟

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2706