2752
2734
عنوان

تجاوز پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 47 پست

😳🤨🤨یکم خیالیه

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من‌نمیدونم این چ ربطی به نامزدش داره اخه

ربط داره چون اونموقع بچه بود تاثیر بد تو ذهنش گذاشته الان که می خواد با نامزدش رابطه داشته باشه میاد تو ذهنش 

اکثرا اونایی که بهش تو بچگی تجاوز میشه وقتی بزرگ میشن با همسرشون تو رابطه جنسی به مشکل بر می خورن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731

یه دکتری هست به اسم ..سکسولوژی..

به ایشون مراجعه کنن....این چیزا با گفتن در اینجا حل نمیشه

جز اینکه حال همرو بد کنه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

حتمابایدباروانپزشک حاذق مشکلشوحل کنه حالم خیلی بدشد

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
من همیشه فکرم اینه که مثلا دوست ها یهویی میگن مثلا پدرم اینکارو کرد     و راجب وضعیت راب ...

خیلی عجیبه🤷🏻‍♀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
انه توهم روستا هستی  من پاریس ام    

اره🤦🏻‍♀️🤣

چرا همش منو با تو اشتباه میگیرن زمین تا اسمون فرق هست تو پروفایلمون😐😐

تاپیک میزنم میگن دروغ نگو توکه شوهر نداشتی کنکوری بودی😐🤣💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706