2752
2734

هر کاری دارم میگه خودت بکن از خرید لباس تا دکتر رفتن تا خرید میوه سوپری تکلیف بچه آوردن بچه از مدرسه تو مدرسه رفتن بچه همه و همه میگه خودت بکن اون وقت تا مامانش زنگ میزنه خرید دارم سیب زمینی پیاز میخوام اینو می خوام اونو میخوام سریع براش انجام میده تا بگه منو برسون جایی سریع میرسونه ولی من باید همه جا با اسنپ برم چون آقا کار داره صبح میره شب میاد از بس چیز سنگین بلند کردم از میوه و سوپری دست درد گرفتم واسه خواهرش میرفته خرید جهیزیه و سیسمونی واسه من زورش میومد بیاد وقتی هم میومد با هزار غر وظیفه من نیست وظیفه خانوادته مامانشم بدتر از خودش شاکی میشد به پسر من چه ربطی داره تو میخوای مبل بخری ؟! چرا پسر من اومد جهیزیه ات رو از خونه بابات آورد خونه خودش وظیفه خانوادته و تا الان این داستان خالی کردن شونه هاش از مسولیت ادامه داره 

عنوانت خوب بود

یه جاهایی به دردم میخوره😅

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتی تو مهمونی با بچه های کوچیک برادراش بازی میکنه سرگرمشون میکنه ولی خونه که میاد بوه میگه بیا بازی کنیم من خستم برو با مامانت بازی کن !

مهموونی خانواده من دعوتیم روز جمعه من کار دارم با هزار خواهش و التماس میاد مامانش که دعوت میکنه اولین نفر تو مهمونی ماییم وسط هفته از کارش میزنه شب زود میاد خونه

عادتش دادی  هر چه سالهای اول زندگی انجام دادی همون میشه روال زندگیت 

شده با بحث و با دعوا و دلخوری این روند رو باید تغییر داد

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

عزیزم شما متاسفانه خیلی از مسئولیت های مربوط به همسرت رو برعهده گرفتی و بهش ثابت کردی تنهایی از پس همه چی برمیای پس ایشون هم به این رویه عادت کرده

اما مادرش یا هرکس دیگه نه 

پس باید شیوه ت رو تغییر بدی

کم کم یه سری کارا رو بهش بده و تحمل کن اگه تو انسجامشون کوتاهی کرد یا مطابق میان نبود یا خیلی دیر و زود شد

فقط اینطوری و با صبر میتونی کامل همه چی رو برعکس الان کنی

وا چقدر بیمئولیت و نامرده انقدر تو گوش شوهرت بخون که بره توگوشش کارای مربوط به خونه و تو وظیفشه معلو ...

به من که میرسه فقط میگه کار دارم وقت ندارم ولی مامانش یه زمین داره تهران هر دفعه دو روز  میره کاراشو انجام میده ولی چون مامنشه طوری میست از کارش بی کار شه مامانشون فرمودن مرد منه! اونوقت اون دوتا داداشش واسه مامانشون هیچ کاری نمیکنن بجاش دربست دراختیار زن و بچه ان

عزیزم شما متاسفانه خیلی از مسئولیت های مربوط به همسرت رو برعهده گرفتی و بهش ثابت کردی تنهایی از پس ه ...

خوب وقتی انجام نمیده چی کار کنم ؟ وقتی میگه خودت بخر مجبورم برم خسته شدم از بس هر روز دم سوپری و میوه فروشی محل رفتم به هر حال زن جوونم 

2706