2733
2734
عنوان

شوهرم برای همه دایه عزیزتر از مادره برای ما زن بابا !!!

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 51 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میتونی نکنی اما خودت نمیخوای و صبور نیستی الان چندتا کامنت برات گذاشتم و گفتم باید یه مدت صبوری کنی ...

میدونی یه کار که میخواد بکنه خیلی غر میزنه وای وقتم گرفته شد وای روزم شب شد به کارام نرسیدم وای عرضه نداشتی این کارو بکنی اونقدر غر میزنه که آدمو پشیمون کنه

2731
وای وای با تمام وجودم ، درکت میکنم 💔 و حق با توئه  ادم بیشعور ، هیچ وقت خودش متوجه بیشعوریش ...

به خدا امروز بهش گفتم تو که بچه رو میرسونی مدرسه یه توک پا برو پیش معلمشون بگو جای اینو عوض کنن میگه من حوصله ندارم خودت برو بعدم که میگم مگه معلم میخورتت سر من داد میکشه

منم همینم 

هفته پیش دکتر برای کمرم بودم

ولی نمیفهمه

میگه من بیرون کار میکنم تو هم کار خونه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
میدونی یه کار که میخواد بکنه خیلی غر میزنه وای وقتم گرفته شد وای روزم شب شد به کارام نرسیدم وای عرضه ...

شما در جوابش بگو میدونم سختتشد میدونم از کارت زدی ممنونم عزیزم و تشکر کن و قربون صدقش برو به جای نق زدن

مطمعن باش در مدت کوتاهی عوض میشه

ما زنا نق میکنیم و تحمل نمیکنیم

اما مادرش وقتی به نون براش ببره مطمعن باش باهاش خوب برخورد میکنه که این دوباره مشتاقه خریدکنه براشون

میدونی یه کار که میخواد بکنه خیلی غر میزنه وای وقتم گرفته شد وای روزم شب شد به کارام نرسیدم وای عرضه ...

صوت کلید مرد دکتر حبشی رو از نت دانلود کن و بارها گوش کن.دقیقا مشکل شما رو بیان کرده و راهکار داده.لطفا حتما گوش کن 

این ضرب‌المثل که زدی اصلا چه ربطی داشت حالا اینو که شوخی کردم باهات 

ولی جنبه مثبتش رو هم ببین اینکه پول میده خرید کنی ومبل میخره خوبه دیگه 

در مورد جهاز آوردن و..هم ناراحت نشو رسم اونا اینطور بوده همش حرف وحدیث هست که ارزش ندارن خودتو ناراحت کنی عرفم اینه خانواده عروس میبرن شوهر منم میگه اینا رو 

خوب هرجا یه رسمی داره

منم همینم  هفته پیش دکتر برای کمرم بودم ولی نمیفهمه میگه من بیرون کار میکنم تو هم کار خونه

کار خونه که هیچی میشینه سر میز بیارم بذارم جلوش بعدم بردارم من دردم کارای بیرون خونه است مثل خرید و دکتر رفتن و این چیزا

کاش یه ذره غیرتشو واسه زن و بچه اش خرج میکرد

اون موقع که میخاد واسه مامانش میوه بخره باهاش برو خریداا خودتم بکن..اون موقع که میره دنبال مامانش باهاش برو تا یه جایی برسونتت..یا ماشینو خودت بردار به بهونه ای زودتر بیرون تا نتونه کاری کنه برای مامانش

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
مگه خاله بازیه جدا شم بعد سیزده سال زندگی با یه بچه؟

خب ازش بپرس چرا اینکار رو می کنی اگه علت منطقی آورد که هیچی اگه نه که من میگم قهر کن اگه تاثیر داشت هیچی نداشت باید کات کنی بیل گیتس و همسرش  تو سال ۲۰۲۱ از هم جدا شدن بعد ۳ تا بچه 

به خدا امروز بهش گفتم تو که بچه رو میرسونی مدرسه یه توک پا برو پیش معلمشون بگو جای اینو عوض کنن میگه ...

درک میکنم با تمام وجود 

من خودم مجردم ، برادرام فقط در خدمت خانومشونن 

پدرمم هیچ مسئولیتی نمیگیره با اینکه کاری نداره 

میگه کارت دست شماست ، کل خرید خونه ، دکتر بابا مامان و ... با منه 

به قول شما  ، پدر دستم دراومد انقدر خرید کردم و کشیدم 

بعد ک حمالی های خونه رو میکنم ولی یه چیزی برای خودم خرج میکنم خواهرم صداش میره بالا 

من خر به جای این همه زحمت خونه ، خودم و تایمم رو باید برای شغلی میزاشتم برای ایندم پس اندازی جمع میکردم نه چشم بدوزم به اینا ، کل کاراشون هم بکنم 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
2706