2733
2734
عنوان

یه قانون مسخره از روشن فکرای سایت!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3300 بازدید | 193 پست
مثلا بچه ت دندون درد داره بهش میگی عزیزم مگه همه همه چی باید داشته باشن؟!     یا رشته خوب ...

گلم دندون درد و ... رو مقایسه نکن 

الان کارمند ها همه طوری برنامه ریزی میکنن هزینه تحصیل و درمان خانواده رو جدا میذارن ولی واقعا میوه های نوبرونه خیلی گرون و پر هزینه هستن اکثرا صبر میکنن ارزون تر که شد میخرن 

بعد اصلا فکرشو کن توانایی مالیش هم داشته باشن یه سری خوراکی ها رو بچه وقتی میبینه همون لحظه دلش میخواد بخوره و واقعا گناه داره اذیت بشه 

من خودم وضع مالی خانواده م خوب بود ولی یه بار که فصلش نبود یکی از بچه ها نارنگی آورده بود بوش توی کلاس پیچیده بود خیلی دلم خواست گفت فامیلشون از یه شهر دیگه واسش آورده 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
مثلا بچه ت دندون درد داره بهش میگی عزیزم مگه همه همه چی باید داشته باشن؟!     یا رشته خوب ...

عزیزم مطمئن باش یه پدر و مادر حتی اگر نداشته باشن از یکی پول قرض میگیرن ولی نمیزارن بچه اشون درد بکشه

اگر پدر و مادر ،پدر و مادر باشن فشار روی خودش میاد 

نه روی بچه اش..

اما اینکه شما توقع داشته باشی اون پدر و مادر بتونند همیشه و همه جا بهترین هارو فراهم کنند بحثش فرق می‌کنند...

کسی که نمیتونند ماشین شارژی بچه اش بخره 

قرار نیست که بهش بگیم حق والد شدن نداری...

کسی ک برای دوسال بچه اشی یک کیف رو استفاده میکنه به این معنا نیست که حق بچه دار شدن رو نداره...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیییییقا یه طوری هم میگن باید آینده اش رو تامین کنی، انگار آدمیزاد نعوذبالله خداست که تا آخر عمر ب ...

شما باید به آمار جامعه یک نگاهی داشته باشی نه فقط دیدگاه شخصیت

باید انسان دوستانه فکر کرد چون اون بچه با اختیار خودش که به دنیا نیامده.

اعضاي اين سايت تو اين رويايي پولدارا بدبختن ما خوشبخت سريالاي ايراني گير كردن 🤣

آره قضیه بچه ناراحت سوار لندکروز و بچه های خوشحال سوار موتور پدرشون رو باور کردن😁

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731
عزیزم مطمئن باش یه پدر و مادر حتی اگر نداشته باشن از یکی پول قرض میگیرن ولی نمیزارن بچه اشون درد بکش ...

خب ما هم نمیگیم نیاره میگیم کم بیاره یکی بیاره نه سه تا

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
آره قضیه بچه ناراحت سوار لندکروز و بچه های خوشحال سوار موتور پدرشون رو باور کردن😁

متاسفانه در دنياي واقعي اون بچه پولدار هزاران راه براي پيشرفتش بازه اون بچه فقيرم هزاران راه براي عقب موندنش و دنيا رو همون چند درصد پولدار ميچرخونن مام اومديم تماشا 

نه عزیزم اتفاقا الان هم همینطوره  پسردایی شوهرم پارسال قبول شد دندانپزشکی ، از یه مدرسه توی یه ...

خب شما فقط این تعدادو دیدی

ولی من دیدم که ۱۰ برابر همین تعداد تو رشته های تاپ دانشگاه ما بچه پولدار بودن

یه جماعتی هم بچه آقازاده که اصلا رتبشون نمیخورد و اومده بودن😂😂

حتی همین الانم که ارشدم بچه های کارشناسیو می بینم که هیچ کدوم بدبخت بیچاره و محروم نیستن

مگر بچه های منطقه ۳ که اونام وضع متوسطاشونن باز

توشون خیلی کم پیش میاد فقیر دیده بشه

به ازای هر ۱ فقیری که تهران سراسری میاره،حداقل ۲۰ تا پولدار تو رفته

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

ولی این حرفو به کسانی میزنن که مثلا پدر مادر شغل ندارن

سقفی بالا سرش نیست توانایی اجاره و رهن نداره

توانایی پوشاک و‌خوراک و تحصیل بچه رو نداره

توانایی دارو و‌درمان بچه رو نداره

والدین معتادن یا بیمار روانی هستن

تا حل نشدن مشکل بچه خب نباشه 

به مردم عادی چکار داره کسی 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کسی نگفت که بچه نیارید عزیزم میگیم حداقل اگه میخواین بچه بیارین پول واسه تامین کردن حداقل نیاز های ضروریه اون بچه داشته باشید و فقط به این جمله ی کلیشه ای که خودش روزیشو با خودش میاره اکتفا نکنید. خیلیا هستن نون شب ندارن ولی پشت سر هم بچه میارن! خب گناه اون بچه چیه که بخواد تو همچین شرایط جهنمی و قابل ترحمی زندگی کنه و بعدا حسرت خیلی چیزا رو بخوره؟! که پسفردا بره مدرسه بعد مادرشون بیان اینجا تاپیک بزنن توروخدا واسه بچه هاتون خوراکی های رنگاورنگ نذارید که بچمون دلش نخواد ما توان خرید اینجور چیزا رو نداریم؟!؟!

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
چون فک می کنن بچه همین نوزادیشه بزرگ شدنشو نمی بینن نیازش به کسب و کار و سرمایه رو نمی بینن ازدوا ...

من خودم عاشق بچه بودم تا قبل اینکه ازدواج کنم. الان که گرونیو میبینم که همش بدو بدو برا قسط و وام. و میبینم که چندماهه نتونستم نیم کیلو گوشت قرمز بگیرم پلو درست کنم خو مگه دیوانم که دنبال بچه باشم!!! تازه خیلیا به ما میگن وضع مالیتان خوبه و حسرت میخورن. اونایی که ندارن و بازم بچه میارن فکر کنم به بچه شان گوشت سگ میدن نمی‌دونم. هرچند اگر کسی گوشت سگ هم بخواد مطمئنا اونم گران میکنن😑🤐

خب ما هم نمیگیم نیاره میگیم کم بیاره یکی بیاره نه سه تا

می‌دونی تک فرزند بودن چقد فشار عصبی داره 

دیدم که میگم! توقع زیاد از یک فرزند وابستگی زیاد تو پیری پدر و مادر مسئولیت زیاد... اصن خدایی نکرده بچه یکی یه طوریش بشه پدر ومادر چی میمونه براشون!

همه چی خواسته ها نیست ...

تک فرزندی با روانی زیادی داره برای فرزند و پدر و مادر

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
الان من رو قورت میدین  ولی بچه میارین؛ بچه مریض میشه پول درمان دارید؟ بچه پوشاک خوب و تغذیه عا ...

ببین باید قبل اومدن بجه حداقل یه سال قبلش برنامه ریزی کرد شکی در این نیست 

ولی اینکه بچه آوردن رو منحصر به پولدارا بدونی خیلی بده

حرفت درسته بجه مسئولیت داره باید عادی ترین نیازاشو بتونی برطرف کنی ولی نه دیگه نیازای فرعی که مثلا بچم آووکادو میخواد یا پلی استیشن میخواد و ...

نمیشه همه ی نیازای فرعی بچه رو برطرف کرد اون تینیجر هایی که به پدر و مادرشون میگن چرا مارو آوردین بیشتر نیازای فرعی مد نظرشونه ولی مشکل اینجاست نیازای فرعی ثابت نیست هر روز صد قلم خوراکی جدید و وسیله جدید وارد بازار میشه میتونید همه رو برای بچتون تهیه کنید؟

اعضاي اين سايت تو اين رويايي پولدارا بدبختن ما خوشبخت سريالاي ايراني گير كردن 🤣

یه برنامه دیدم در مورد یه کشور خارجی لول بالا حالا اسم نمیارم میگفت توی جامعه اینقدر از بچگی به ما القا میکنن که شما لایق بهترین ها هستین بهترین خونه بهترین ماشین بهترین زندگی که ناخواسته توقعات ما بالا میره و خودمون دنبال بهترین ها میریم و قبول نمی‌کنیم مثلا مستاجر باشیم ولی توی کشور ما برعکسه مدام القا میکنن باید بدبخت باشین چون پولدارا بدبختن و اینطوری میخوان سطح مردم رو از جامعه پایین بیارن 

تو فامیل ما یه بچه پولدار بود که هرچیزی رو اولین بار تو اتاق اون می‌دیدیم ،الان چهل سالش بیشتره و بیکارو بی‌عار می‌چرخه .اصلا دیگه جنم تلاش و کوشش نداره فقط منتظر برآورده شدن خواسته هاشه .

برعکسش هم سن های محرومش موفق شدن .

مسئولن تو دنیا و آخرت ، اونایی که بچه دار شدن رو به خاطر شرایط مالی نه چندان بالا نهی میکنن حتی تو کلام ،حتی تو نوشتار . 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خب شما فقط این تعدادو دیدی ولی من دیدم که ۱۰ برابر همین تعداد تو رشته های تاپ دانشگاه ما بچه پولدار ...

آره جدیداً این مدلی شده‌ . چون فقط همینا پول کلاس کنکور و بهترین معلم ها رو دارن. و دوم اینکه یجوری سوالا رو گیر میارن میخرن و...

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706