2752
2734
عنوان

عشق یا موفعیت اجتماعی؟

104 بازدید | 14 پست

طرف پولدار باشه ولی هم قدت باشه قد یه معیاره برام خب🥲

ازت بلندتر باشه وضعشم نمیشه گف خوب نمیشه گفت بد 

و با مادرش تو یه ساختمون باشه

کدوم؟

آرزو کردم تورا شاید که سهمم باشد این عشق‌..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد درصد موقعیت اجتماعی

ب اینده فکر کن

قد شوهرت بلند باشه برای بچه هات و خودت رفاه و زندگی خوب میشه؟نه

عاقلانه تصمیم بگیر....هم قده کوتاه تر ک نیست

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2731

گزینه بعدی

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

اونی که وضعش خوبه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
خخ نیستم ولی خوشگله

دس بالا دس زیاده اینطوری باشه ازدواج کنی ی خوشگله دیگه ببینی هیچ ک دختر

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

دعا کنید فراموشش کنم خستم

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤