2733
2739

شماهم تو رسم تون هستش که وقتی بچه بدنیا بیاد تا ۴۰ روزگیش مهمونی خونه ی کسی نرین؟ و یا اینکه مهمون میاد دیدن بچه ، بچه رو میارین جلو در که یوقت دعا و طلسم یا سنگینی قدم براش نیاورده باشن یایه همچین چیزایی ؟ من تا الان به این چیزا دقت نکرده بودم ولی صحبتش مال بچه ی خودم که شد مامانم گفت باید اینکارا رو کنیم :/ شما هم از این رسما یا رسم دیگه ای دارین ؟ میشه برام بگین ممنون میشم..

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما عربیم بله از این رسما داریم کسی ک بچه بدنیا میاد تو خانوادش عروسی ک میره عزا. ک میره مستقیم حق نداره بیاد بالا سر زائو یا بچه میره میشینه یه اتاق دیگه بچه رو.میارن پیشش اگ بخواد ببینتش 

یا میگیم پدر بچه ک از سرکار خسته میاد مستقیم نیاد پیش بچه 

ما عربیم بله از این رسما داریم کسی ک بچه بدنیا میاد تو خانوادش عروسی ک میره عزا. ک میره مستقیم حق ند ...

اره یه همچین چیزایی منم مامانم میگفت .. بعد مامانم خیلی به این چیزا اعتقاد داره راستو درستشو نمیدونم ولی یه جوریم تعریف میکنه ها میگی نکنه بچم چیزیش بشه 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اره یه همچین چیزایی منم مامانم میگفت .. بعد مامانم خیلی به این چیزا اعتقاد داره راستو درستشو نمیدونم ...

هر چیزی خرافه نیس هر چیزی دروغ نیس.  بچه ک رو زمینه نزار دختر مجرد از بالا سرش رد بشه بچه چشاش لوچ میشه 

رسم اول رو داریم اما دوم رو نه اکثرا برای اینکه بچه چشم نخوره قربونی میکنیم یا میدیم سید براش دعا می ...

ماهم قربونی میکنیم و تخم مرغم میشکنیم ولی اون سیده رو تو گزینه هامون نداریم یا اینکه من ندیدم 😅 ولی یه چیزایی مثل اینا داریم .. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 هر چیزی خرافه نیس هر چیزی دروغ نیس.  بچه ک رو زمینه نزار دختر مجرد از بالا سرش رد بشه بچ ...

اوا چه جالب .. شما اولین بار حموم کردنشم میگین دست یکی حموم کنه که دستش سبک باشه ؟ ما نداریم ولی دوستم لره اونا میگفتن بهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوا چه جالب .. شما اولین بار حموم کردنشم میگین دست یکی حموم کنه که دستش سبک باشه ؟ ما نداریم ولی دوس ...

ن ما نداریم  ولی هفت نوع سبزی رو میشوریم میندازیم تو ابی ک میخایم بچه رو.باهاش حموم بدیم