2733
2734

امروز گفتم دیگه میرم استخر واسته برگشت مامانم مجبور شد اسنپ بگیره یارو شاسی بلند داشت مدل ماشینش خیلی بالا بود بعد با خودم میگفتم شاسی بلند داره ولی تو اسنپ کار میکنه یعنی چی

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها

بعد مامانم شماره پلاکش میگفت روبه رو من بود گفتم امکان نداره این باشه بزار بپرسم ازش

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب

خب میگم‌همچنین چیزی امکان داره؟

2731
آره بابا مثلا دیدم بعضیا تو مسیر برگشت از سرکارشون یه اسنپ هم‌مسیر خودشون قبول میکنن

جدی یه لحضه فکر کردم اسنپ نبود خواستم زنگ بزنم پلیس

منم یبار اسنپ گرفتم یارو شاسی بلند داشت ازین داغونا هم نبود ک بگی با پوله یه ۲۰۶ گرفته خفن بود از اخ ...

نه واسه من خیلی با احترام بود کمربند بست درم واسم باز کرد انگار زنشم خیلی راحت بودم ولی واسه کمربند یه زره 😐 انگار داشت لاس میزد ولی خیلی با احترام بود

خب مگه خودت نتونستی ببندی من یبار اسنپ بهم گفت گوشیمو از پایین بده خم نشدم ترسیدم خفتم کنه گفتم وقتی پیاده شدم بر دارین بعد تو گذاشتی دستشو تا تو حلقت بیاره خطر ناکه دختر=/

خب مگه خودت نتونستی ببندی من یبار اسنپ بهم گفت گوشیمو از پایین بده خم نشدم ترسیدم خفتم کنه گفتم وقتی ...

در باز کرد بعد واسم کمربند بست نه تو ماشین ولی مغزش تا دهنم رف