2777
2789

امروز بخاطر نی نی سایت آبروم رفت بخاطر تایپیک هایی که قبلا زده بودم درد و دل کنم رازایی ازم فاش شد که یه عمر به هیچکس نگفته بودم امروز غرورم شکست از خجالت آب شدم به قرآن حلالتون نمیکنم که باعث شدین آبروی من بره چرا بخاطر پول نذاشتین یه تایپیک حذف کنیم ولی همون تایپیک وقتی آشنا میخونه زندگی آدم نابود میشه بچه ها لطفاً نی نی یار ها رو تگ کنید من بلد نیستم 

چیشده خواهر؟

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار 

منم توی یکی از تاپیکام بیوی عشقمو گذاشتم 

شما رو بخدا لینک براتون میفرستم تاپیکمو حذف کنین

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

منم قبلا شات از چت با نامزدم گذاشتم با خط جدیدش داشتیم صحبت میکردیم سیو نبود 

بادم رفت ی قسمتو تار کنم

ی حسود زنگ زد ب نامزد من و ابرومو برد و تک‌تک تاپیکامو بهش گفته بود 

منم قبلا شات از چت با نامزدم گذاشتم با خط جدیدش داشتیم صحبت میکردیم سیو نبود  بادم رفت ی قسمتو ...

😮😮😮

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤قبول نشدم و غمگین ترینم🙂💔

تاپیک نزنید همه دارن خودشونو خفه میکنن که حذفی وجود نداره

میاین اینجا یه پست میذارین چهارنفر انگ دروغگو بودن بهتون میزنن چهارتام فحش بارتون میکنن چی عایدتون میشه واقعا!؟؟؟ 

🤪
2801