2752
2734
عنوان

واقعا براتون متاسفم مسئولین نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کاربر محترم قبل از درج تاپیک باید قوانین سایت رو مطالعه کنید 

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید
خوش به حال خودم 

ومناز سال ۹۹ عضوم هیچوقت تاپیک نزدم

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
بعد چی شد 

هیچی نامزدم ک میگفت یکی از دوستاته از رو حسادت اومده اینارو گفته 

بعدم دیگه تاپیکای منو براش فرستاد نامزدم فهمید ک یکیه از همینجا 

از این ناراحت شد ک چرا همه چیو اومدم اینجا گفتم 

من درمورد اوضاع مالی نامزدم حرف زده بودم ک زنه وقتی بهش زنگ زد گفته بود اره این دختر دنبال پولته منم خودم همچین دختری گیر برادرم اومد دلم برا شما سوخت و ازین حرفا 😐

ایشالا هیچوقت خیر نبینه 

حالا اومدیم و زدیم واقعا نباید امکان حذف باشه ؟؟؟ به خدا که سایتتون رو به پسرفته

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

چرا برچسب تعلیقی رو ورداشتید؟؟ اول خوب بود لو میرفتیم درخواست میدادیم برچسب تعلیق میخورد ودیگه دل وجگر تاپیکا بالا نبود....میشه به گوش صاحب سایت برسونید متشکر

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

اگه میخوندیم که امکان نداشت راز های زندگیمونو اینجا بگیم نی نی یار دیگه نمیخوام کسی تایپیک های منو بخونه لطفا تایپیک های اکانت قبلیمو پاک کن گرچه الان سرشکسته شدم بابتش

گویا تایم داره امضاشو بخون

بله میدونم اما چرا انقدر باید تایم محدودی باشه قبلا هر روز بود بعد شد یک روز در میان الان شده کلا دو ساعت 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706