2737
2739
عنوان

لعنت ب شوهر عوضی😭😭

292 بازدید | 42 پست

اسفند ماه پدرم 5روز بستری بود بیمارستان تو‌شهرستان هی میگفتم بیا بریم سر بهش بزنیم ی شب پیشش باشیم منو نبرد.بعد فرودین ماه بردم حتی ی دونه ابمیوه نگرفت با خودم ببرم خونه برا بابام.حالا الان بازم بابام 4روزه بستری بیمارستان حالش بده نمیبره بهش سر بزنم یا ببینمش حتی زنگ نزده حالشو بپرسه😭😭بعد پارسال مادر خودش 10روز بستری بود بیمارستان فقططط من پیشش بودم عین ی پرستار.خدایا چرا جواب مردای بی لیاقت رو‌نمیدی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش خودت بری با اتوبوس یا قطار 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

چقدر ناراحت شدم

میتونم درکت کنم 

الهی خدا به پدرت سلامتی بده

اونا هم مطمئنن میدونن شرایطت رو و انتظاری ازت ندارن ک بری پیششون بخاطر رفتارهای احمقانه همسرت

اگه دلت طاقت نمیاره خودت تنها نمیتونی بری دوروز؟

2740
داد و قال کن  بزن تو‌سرش اون پرستاریا رو   بیخود میکنه نمیبره خودت برو

دوره خانوادم شهرستانن نمیتونم خودم برم.هزار بار زدم تو روش.میگم بازم خانوادت مریض میشن اونوقت خودت نمیری پیششون میگه چرا سریع میرم میگم پس چرا من حق رفتن ندارم 😭

چقدر ناراحت شدم میتونم درکت کنم  الهی خدا به پدرت سلامتی بده اونا هم مطمئنن میدونن شرایطت رو ...

انتظار ندارن ولی خودم دلم طاقت نمیارع.اگ الان نرم پیششون کاری نکنم پس ب چه دردی میخورم.پدرم‌پسر نداره ک پیشش باشه یا ببرش دکتر هی همش مامان بیچارمه خودش تک و تنها

2706