2733
2734
عنوان

لعنت ب شوهر عوضی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 42 پست
بلد نیستم تازه اومدیم اینجا😭😭😭بخدا دارم دق میکنم

بلدی نمیخواد دختر جون،به جای گریه کردن باهمین گوشی تو همین سایت تاپیک بزن ای ادما از فلان جا چجوری برم بهمان جا؟

هزار نفر میریزه راهنمایت میکنه

حالا هی بشین گریه کن ،تو سری خور شوهرت باش😒

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
توهم واسش کاری نکن چرا خانوادش مریض میشن میری بزار به خودش بیاد

بخدا مادرش بخاطر مریضی هر دوماه یکبار میاد اینجا ی هفته میشم نوکرش فقط کارم میشه غذا پختن برا اون.بعد این اینجوری برام جبرانش میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلدی نمیخواد دختر جون،به جای گریه کردن باهمین گوشی تو همین سایت تاپیک بزن ای ادما از فلان جا چجوری ب ...

اگ با اتوبوس برم شهرستان باید یکی با ماشین بیاد از جلو اتوبوس تا خونه ببرم.خو هیشکی رو‌ندارم.بخدا همین گریه از دستم برمیاد.مامانم میگه هی نمیخواد باهاش بحث کنی ولی خو نمیشع.یعنی نمیتونسته ی زنگ بزنه حالشونو بپرسه

انتظار ندارن ولی خودم دلم طاقت نمیارع.اگ الان نرم پیششون کاری نکنم پس ب چه دردی میخورم.پدرم‌پسر ندار ...

ببین من خودم شهر غریبم یعنی فاصله شهرم تا شهر پدرم اینا 16 ساعته

پارسال همین موقع ها پدرم که پیر هم هست بیمارستان بستری شد طوری که امیدی بهش نبود منم اینجا فقط گریه میکردم دومادها به نوبت میرفتن مراقبت تو بیمارستان تا صبح اونوقت شوهر من اینجا عین خیالش نبود

منم شاغل بودم و دلم داشت میترکید 

پدر و مادرش داشتن میومدن خونمون بهش گفتم بگو نیان حال روحیم مساعد نیست گفت چکار به تو دارن خودت پاشو برو خونتون نیازی به تو نداریم دلم شکست 

یه هفته از پدر و مادرش پذیرایی کردم خدا میدونه 4 کیلو وزن کم کردم از گریه و بی قراری 

دیدم اینطور نمیشه به امید شوهر اگر بمونم تا اخر عمر عذاب وجدان میگیرم

تنها پا شدم رفتم یه هفته موندم کنارش

2731
بلد نیستم تازه اومدیم اینجا😭😭😭بخدا دارم دق میکنم

خودتو جمع و جور کن عزیزم ادم بالغ تحصیل کرده بلد نیستم چیه یه سرچ بکن بلند شو قشنگ برو کشور غریب که نیستی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین من خودم شهر غریبم یعنی فاصله شهرم تا شهر پدرم اینا 16 ساعته پارسال همین موقع ها پدرم که پیر هم ...

منم دقیقا حال شمارو دارم

کاش میتونستم برم

این عوضی هی پولی در اختیارم نمیذاره ک لااقل پول بلیط داشته باشم خودم برم

خودتو جمع و جور کن عزیزم ادم بالغ تحصیل کرده بلد نیستم چیه یه سرچ بکن بلند شو قشنگ برو کشور غریب که ...

اون موقع دیه خودشو خانوادش ول نمیکنن میگن ببینم این کجا رفته.از ی‌طرف بخدا پول ی بلیط و اسنپ ندارم.مادرمم‌ میگه نمیخواد بخاطر ما باهاش دعوا کنی خدای مام بزرگه

منم دقیقا حال شمارو دارم کاش میتونستم برم این عوضی هی پولی در اختیارم نمیذاره ک لااقل پول بلیط داش ...

غلط میکنه مرتیکه پول بلیط لااقل بهت بده

من الان داشتم شکرگذاری مینوشتم بخاطر اینکه اون روزهای بد گذشت و من دوباره به زندگی برگشتم

ببین عزیزم من درک میکنم حالتو 

حاضرم یه مبلغی به حسابت بریزم که بتونی بلیط بخری

فقط خدا میدونه تو دلم چخبره😭😭😭😭😭چ دردایی تو‌دلمع.چقد من بدبختم.چن روزه فکر و‌خیال نمیذاره ی دیقه استراحت کنم همش سرم دردمیکنه.اخ خدا قربون این عدالتت برم.این چ‌سرنوشتیع

غلط میکنه مرتیکه پول بلیط لااقل بهت بده من الان داشتم شکرگذاری مینوشتم بخاطر اینکه اون روزهای بد گذ ...

بخدا سهام عدالتم ک میریزن حسابم میبره خودش میگیرش

خیییییلی درد تو دلمه خییییلیییی

عزیزی شما لطف داری اگ بخواد برم میگم مامانم پول برام بفرسته

ولی اگ برم دیگ بر نمیگردم اخ این چ زندگیه

بخدا سهام عدالتم ک میریزن حسابم میبره خودش میگیرش خیییییلی درد تو دلمه خییییلیییی عزیزی شما لطف دا ...

بخدا تعارف نمیکنم من برات یه مبلغی میریزم

چون من پارسال مرگ رو تجربه کردم از بی قراری ولی وقتی رفتم دلم اروم گرفت تو هم برو

بچه داری؟

خودت زنگ بزن هر روز احوال پدرت وبپرس ،شوهرت ول کن ،دیگه ام خودتو فدای مادرش نکن ،فداکاری ام حدی داره ...

پدرم خودش نمیشه حرف بزنه بخدا وقتایم ک خونست جرعت نمیکنم زنگ بزنم مامانم حالشون رو بپرسم

بدبختیام یکی دوتا نیس

من میگم بخاطر خدا اشکال نداره احترام مامانشو داشته باشم ولی این اینجوری جبران میکنه برام

اگدقیقا ی هفته دیگه باز مامانش میاد تا ی هفته اینجاس

بخدا تعارف نمیکنم من برات یه مبلغی میریزم چون من پارسال مرگ رو تجربه کردم از بی قراری ولی وقتی رفتم ...

ن خداروشکر هنوز یساله عروسی کردیم

خدا جواب این محبتتون رو بده عزیزم لطف داری

پدرم خودش نمیشه حرف بزنه بخدا وقتایم ک خونست جرعت نمیکنم زنگ بزنم مامانم حالشون رو بپرسم بدبختیام ی ...

بلاخره باید یجوری متوجه بشه که باید بهت احترام بزاره،کسی که احترام بزاره احترام میبینه