2733
2734
عنوان

طبق رسومات شما کابینت و موکت با عروس هست یا داماد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 88 پست
واقعا جای تاسف...تقصیر مادر شوهرت نیست تقصیر خانواده های دختر تو شهرتون که انقد دختر رو بی ارزش میکن ...

دقیییقا اینکه تقصیر دختراست ، خانم های مجرد اینو بدونید والا بلا تاااابحال هیچ داماد و خانواده دامادی تو تاریخ پیدانشده و پیدا نمیشه که بابت جهیزیه ازدختر و خانوادش تشکر کنه و تعریف. هرر چقدر بخرید ببرید جیب پدر بیچارتون خالی کنید موجودی به نام مادرشوهر و خواهرشوهر حرص شمارو درمیارن بی خیال بابا جون پسر دربیاد خودش بعدن بخره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا محال نکن  ادامه هم نده بحث کرد  تقصیر خودته اصلا رو میدی پیشت این حرفا رو‌میزنه&nbs ...

میدونی من از این ناراحت شدم که مادر من چون پدرم فوت شده جهیزیه منو کامل خریده هنوز بیشتر خریده که کمتر نخریده ولی همسرم که خونه میساخت پدرش و مادرش سی صد کمک کردن فقط باقیش رو خودم همسرم باهم درست داریم میکنیم ولی مادر همسرم گفتن کابینت نصف نصف هست خودتو خانواده زنت میدونین من ناراحت شدم میخواستم بهش بگم مادر شما وقتی برای خونه ساختن کمک نکردین چرا این اجازه رو به خودتون میدین که بگین مادر من هزینه کابینت رو بده نصفش رو

ولی من سکوت کردم محل ندادم که چی میگه

ولا من بودم به شوهرم میگفتم منی که این همه وسیله گرفتم میرفتم زن میگرفتم ن شوهر میکردم 

زمان قدیمه که طبق رسم برن حالا اگه یه چیز دیگه بود که میگفتن رسم و رسوم خرافاته 

2731
واقعا جای تاسف...تقصیر مادر شوهرت نیست تقصیر خانواده های دختر تو شهرتون که انقد دختر رو بی ارزش میکن ...

دقیقا من حاضرم قسم بخورم جهاز من از دوتا جاریم و دختر خودش بیشتر و بهتر هست جالب اینحاس این ادم برای خونه دختر خودش ن پرده داد و نه کابینت و نه موکت بعد به من نظر میده

اگر دختر داره بگو یادم باشه به دامادهات یادآوری کنم  کابینت روی خونه هست اگر خونه را عوض کنی ک ...

والا من از اون جاریم پرسیدم گفت من کابینت کمک شوهرم کردم چون شوهرم دسش خالی بود و خودم شاغل بودم نصفشو دادم ولی دوتا خواعر بعدیم کابینت رو داماد زده 

بعد خود خواهر شوهرم هم کابینت هم موکت هم پرده رو شوهرش زده و یا بعدا خودشون خریدن چون شاغل بوده 

والا من از اون جاریم پرسیدم گفت من کابینت کمک شوهرم کردم چون شوهرم دسش خالی بود و خودم شاغل بودم نصف ...

همون کار عروس بزرگه باعث شده که فکر کنه خبری هست و داره برای خودش رسم درست می کنه . به هر حال وظیفه عروس نیست .

2706