2737
2734

من نمیخوام درس بخونم کیو باید ببینم... تازه مگه من بچم یکم دیگه میشم 23 سال نمیخوام برا آزمون بخونم دست از سرم بر نمیدارن، اینقدر بدم میاد پلیسی درو باز میکنه میاد توواتاقم پسره بی ادب اومد تو اتاق گوشی دستم بود کتاب جلوم کتابو پرت میکنه سمتم جالب تر از همه مامانم ازش دفاع میکنه ... این وسط خیلیم بد دعوامون شد بعدم گفت بم گف مثل یه بچه بی عقلو لوسی  تنبلی بچه ای هیچی نمیشی یکم حداقل بخاطر خودت از بچگی دربیا .. چرا بم میگ بچه به چ حقی 

اصلا میخوام ازدواج کنم خواستگارامو ک نمیگن خودم گاهی اوقات متوجه میشماز این بگذریم میگم مهم نیس چون خودم با پسرعمم  در ارتباطم ک اونم میگن به هیچ عنوان خستم خستهههه 😭 دیوونم کردن 

خودم خیلی دوس دارم شاغل بشم آزمون بدم ولی فعلا حوصلشو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وکالت ، تازه چهارماهه ک فارغ التحصیل شدم واقعا نمیکشم 

میدونم برای منم غیر قابل تحمله یکی بهم بگه بکن ، نکن جواب داداشت رو بده نزار فکر کنه زبون نداری ولی واقعا هم بخون چون بگذره سخت تر میشه خوندن آخر که قراره بخونی پس بخون چون ازش که کلا رها نمیشی فقط ذهنت می خواد پس بزنه ، داداشت ازت بزرگ تره خودش چه کارست زن داره نسبت به شرایطش بهش جواب بده

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏