2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انسالله ولی پسر دوست دارم دعا کن آرزوی بعدیم همینه البته فعلا قصد ندارم نه من نه شوهرم

ان شاالله هر چز خیرتونه عزیزم ، ولی یه دونه داشتن سخت تر از دوتا داشتنه ، البته اگه از نطر مالی ادم مشکل نداشته باشه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2731
ان شاالله هر چز خیرتونه عزیزم ، ولی یه دونه داشتن سخت تر از دوتا داشتنه ، البته اگه از نطر مالی ادم ...

اره عزیزم منو همسرم هر دوتامون سختی کشیدیم اونیکه می‌خواستیم خانواده برامون مهیا نکرده دلمون نمیخاد بچه هم حسرت به دل بمونه الان من یکمی دوست دارم بچه دار شم ولی شوهرم میگه فعلا نه

عزیزم فقط خدا واینکه اول سالم باشه و بعد اینکه هیچ اشکالی نداره که دوست داری پسر بشه آدمای بافرهنگ و صادق قبل بچه دارشدن راحت میگن دوست دارن جنسیت بچشون چی باشه و از قضاوت هیچکس هم ترسی ندارن👍

من خودمون نمی‌خوایم فعلا حس میکنم آمادگی ندارم شما چند سالتونه طبعتون حتما گرمه من طبع سردی دارم الب ...

الان ۳۳سالمه .خودم احساس میکنم طبعم سرده 

هروقت خودت آمادگی داشتی اقدام کن چون شما قراره بیشتر درگیر بشی نه شوهرت و نه اطرافیان هیچکدوم به اندازه شما درگیر نمیشن پس به حرف بقیه توجه نکن .ان شاا... همونی که دلت میخواد بشه 🙏

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2706