2752
2734
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه میاین

195 بازدید | 24 پست

میشه تجربه تون رو از قرصای جلوگیری اگه استفاده داشتین بگین؟ راسته خیلی ضرر داره؟ 

طبیعی هم که میگن ریسکش خیلی بالاست.

من عقدم خیلی نگرانم بابت روش جلوگیری.

دوستان لطفا گزارش نزنید واقعا نیاز به کمک دارم

عزیزم تنها و قطعی ترین راه حل ممکن استفاده از کاندومه .. وسلام

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ازدواج ک نخوردم ولی تو مجردی یمدت ال دی خوردم، برای سفر، هورمونام بهم ریخت.

بمن ک نساخت.

کاندوم ایمن تره

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
2731
اسی و دوستان به نظرتون کدومش قشنگه

راستش هیچکودوم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

این چی بود این وسط😂

هیچکدوم، البته سلیقه ایه

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
عزیزم تنها و قطعی ترین راه خل ممکن استفاده از کاندومه .. وسلام

راستش یکی از نزدیکانمون چند سال پیش با همین روش باردار شد.یسری میگن قرصا را بی اثر کردن یا ک.اندوم رو سوراخ میکنن نمیدونم تا چه حد صحت داره فقط شنیدم و خیلی نگرانم

فقط میمونه آیودی که نمیدونم دکتر انجام میده یا نه 

به من اصلا نمیسازه حالت تهوع شدید میگیرم بعد از دو روزم پریود میشم. ضرر میگن نداره چون حالت حاملگی میده و به این علت باردار نمیشه آدم.

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
راستش یکی از نزدیکانمون چند سال پیش با همین روش باردار شد.یسری میگن قرصا را بی اثر کردن یا ک.اندوم ر ...

نه گلم تو کل دنیا درصد خطای کاندوم صفره مگر اینکه تاریخ انقضاش تموم شده باشه .. آشناتونم خالی بستع

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انگشت وسطی قشنگه

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.