2752
2734
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 24 پست
ببخشید هورموناتون بهم ریخت یعنی چطوری شدین

ببین من دوماه دارو خوردم، ک پریود نشم، اون سفر گذشت، یکی دو ماه بعدش ریزش موهام شروع شد و.. تا شدیدتر شد.

ازمایش هورمون دادم و متوجه شدم هورمونام بالا پایین شده... مثل پرولاکتین، تستسترون... بالا بودن...

بعد باز یمدت طولانی دارو خوردم تا اونا درست بشن

بالاخره هورمونی ان دیگ، میتونن عوارض بدن. البته خیلیام‌میخورن و مشکلی ندارن.

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای  خیلی ممنون عزیزم

قربانت

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
2731

اولا تا صبح ضرر داره قرصا رو پوستت هم نشون میده خودشو

ایودی هم باز احتمال بارداری هست کلی ادم با ایودی باردار شدن

طبیعی هم درصد خطا داره 

فقط و فقط ک..دوم . اونم مثلا با وازلین استفاده نشه حتما با روان کننده و ژل استفاده بشه

سوراخ اینع هم ن بابا😐 برو اول اب بریز توش ببین چکه میکنه😂( چی بگم اخه!)

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
اولا تا صبح ضرر داره قرصا رو پوستت هم نشون میده خودشو ایودی هم باز احتمال بارداری هست کلی ادم با ای ...

وای😅😅

ببخشید این قسمتو دلیلشو نفهمیدم چرا با وازلین استفاده نشه و فقط با ژل و روان کننده 

وای😅😅 ببخشید این قسمتو دلیلشو نفهمیدم چرا با وازلین استفاده نشه و فقط با ژل و روان کننده 

موادشون با هم سازگار نیست گویا و نازک میکنه یهو یه چی رد میشه.

( اینا رو هم از خودم نمیگم از چند تا ماما و پزشک زنان دیدم تو پیجاشون اینستا گذاشته بودن)

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤