2737
2734

اولا بگم هرکسی تاپیک دوس نداره شرکت نکنه و بحث و دعوا تو تاپیک راه نندازید با احترام🌹

دوما حوصلم سر رفته و جواب سوالتون بدم به زیبایی و تاپبک زیبایی و دیدن تفاوت سلیقه ها علاقه دارم🌹

سوما میدونم زیبایی باطن مهمه ولی اینجا بحث ظاهره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خیلی از بازیگر و هنرمند تا رفقای خودم در البته زورگوی و قلدر و بی شعورم بودن منتها استثنایی هم بود این وسط البته بماند موندم مردیکه به من گفت تو‌زشتی پس میشه وبال نشی لشت جمع کنی خودت چرت میگی بی فرهنگ دهاتی حرف دهنت بفهم معتاد هرزه 

2728

اره حدودا 15 سال پیش تو باشگاه یه دختری بود ظرافت خاصی داشت و چهره اش عجیب زیبا بود

اونقدر نگاهش میکردم خودم خجالت میکشیدم و جالب بود همه تو باشگاه زیر چشمی نگاهش میکردن

تو خیابون و کوچه هم دختر زیبا از نگاهها در امان نبود

یعنی فقط چند نفر نبود که بگن خوشگله اصلا نقاشی خدا بود

حتی به دوستمم نشون دادم گفت آره به زیبایی مشهوره

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738

آره یه دختر تو کلاس عمومی 

خیلی زیباست ، نچرال هم هست 

عملی و ژل و ..زیاد داریم ولی همشون یه جورین 

این دختره شبیه فرانسوی هاست ، چهره ش واقعا بازیگریه انگار ، آرایش و ژل و .. نداره 

2706