2737
2734
عنوان

میاین دردو دل .خیلی حالم بده

222 بازدید | 32 پست

انقد سرم درد میکنه داره میترکه ن میتونم بشینم ن میتونم بخوابم کل بدنم کبوده .سرمم حس میکنم شکسته.

تو سامانه تصمیم ثبت نام کردم که دیگه تمومش کنم این عذابو 😔

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    

کتکت زده

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چی شده

شوهرم بخاطر یه مزاحم تلفنی کتکم زد

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2740
چی شده عزیزم  بدون هیچ وقت دیر نیست واسه رهایی از کسی ک عذابت میده  کافیه جسارت تغییر شر ...

بخاطر یه مزاحم تلفنی کتکم زد 

دستش بشکنه.چیجوری بخودش اجازه میده.حداقل بهش رو نده

میخوام تموم کنم

اونطرف کیه.واقعا مزاحمه

نمیدونم والا

2706