2733
2734

من فک کنم ی ادم خنثی بودم😑

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه راست نیست. دوست من رفته بود کما رقیقا اون دنیا رو دیده بود و یکی از ائمه ویکی از معصومیه که شفاعتش کردن برگشت.

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2738
ماجرای این زندگی قبلی چیه که تازگیا خیلی مد شده همه حرفشو می زنن

خودت یلحضه فک کن فک کن تو میمیری و دوباره با همون روح تو ی آدم دیگ از دوباره متولد میشی و انگاری این دنیا میشه برات بهشت جهنم باز دنیای بعدیت میشه بهشت جهنم این دنیات 

ماجرای این زندگی قبلی چیه که تازگیا خیلی مد شده همه حرفشو می زنن

به نظرم توهمی پیش نیست چون اونای که خدا تو قران گفته هم خونی نداره

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
به نظر من درست نیست چون اصلا معنی نداره کسی رو بخاطر اعمالی تنبیه یا تشویق کنن که یادش نیست 

🥲منم ب بهشت جهنم واقعی اعتقادی ندارم بنظرم خدا خیلی مهربون تر بزرگتر از این حرفاس ک بخاد کسیو تو آتیش جهنم بسوزونه🥲

2706