2737
2734
عنوان

منو میشناسید?

47 بازدید | 15 پست

چطور کاریری هستم ?

فک میکردم کسی منو اینحا نمیشتاسه

ولی چند باری شده که کاربرا گفتن

عه میشناسیمت

ومن فوق العاده تعجب کردم  

اگر منو میشناسید بگید چطور اخلاق و رفتاری دارم ?

اگر عیبی هست و خودم متوجهش نیستم حتما بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشناسم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2728

نمیشناسم . راسیتش ب اسم کاربریا نگا نمیکنم

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭
من،کابری قبلم هم اسمش گیلدخت mmبود که تعلیق شد اون یک ساله بودم واسه همین شاید منو بشناسین

همون که عکس یه دختر پروفش بود؟ 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
اره چندبار دیدمت کاربر خوبی هستی .آزار نداری ..

۳ روز پیش سالگرد پونزدهمین سال عضویتت بوده 😍

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭
2740
پلی امضات هم درد داره هم غم خیلی حق بود خیلی❤️‍🩹🥲

💙🥺

۳ روز پیش سالگرد پونزدهمین سال عضویتت بوده 😍

ای وای چرا زودتر نگفتی

کیکی جشنی هدیه ای🤭🤭🤭🤭

من حتی ب عضویت خودم نگاه نمی‌کنم میبینی ترخدا

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
ای وای چرا زودتر نگفتی کیکی جشنی هدیه ای🤭🤭🤭🤭 من حتی ب عضویت خودم نگاه نمی‌کنم میبینی ترخدا

خخخخ مگه پیام تبریک نمیاد برات ؟؟

ای وای چرا زودتر نگفتی کیکی جشنی هدیه ای🤭🤭🤭🤭 من حتی ب عضویت خودم نگاه نمی‌کنم میبینی ترخدا

من پس چی؟حتی ب نام کاربری هام نگاه نمیکنم . بعد امروز ی نفر سما رو تو تاپیک کدوم کاربری از همه قدیمی تره ، تگ کرده بود . دیگه اینجا یهو ب چشمم اومدید 

2706