2733
2739

بچه ها پدر مادرم گفتن اگه دوست دارید جدا زندگی کنید ولی خودشون خواستن با ما زندگی کنن 

زن داداشم دختر عمه ام هست ۴ روزه عروسی کردن 

زن داداشم ۱۸ سالشه داداشم ۱۹  نصیحت چیزی دارید بکنید که چطور رفتار بکنم 

مم خودم عقدم 

بچه ها من زن داداشم به چشم یه خواهر نگاه می کنم بخدا خیلی دوستش دارم😅❤❤❤

خواهر هام همش زنگ میزنن در موردش می پرسن دوست ندارم بد شو بگم

فعلا تازه عروسه نمیزارم دست به سیاه سفید بزنه حتی اتاقش خودم تمیز می کنم بچه ها نمیگم من خیلی خوبم😐😐😐😐 اومدم ذوقم باهاتون به اشتراک بزارم😉😅😅❤

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقد کوچولوئن خدا🥹🧸 مبارک باشه عزیزم:)

ممنون عزیزم  آره خیلییی به هم میان کنار هم وای می ایستند واقعلا قشنگگ

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

کاش اینجا نمی گفتی ، اینجا اکثرا حسرت کش و آه کش و انرژی منفی و فتنه اندازن.... نظر هم میخوری 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
امیدوارم  اون خوب بمونه  تا تو هم خوب بمونی  قدرتو بدونه

انشالله

ولییی مبارک باشه و خوشبخت شن♥️

ممنون عزیزم 

اولین کارت اینه که دیگه هیچوقت اتاقشون رو تمیز نکنی

به نظرم خیلی زشته! هم اون رو پررو میکنی هم خودت رو خیلی پایین میاری

دیگه واقعا یه اتاق تمیز کردن کاری نداره بزار اون هم حریم شخصی خودش رو داشته باشه

جو مهربونی هم برندار لطفا هر کسی تو خونه یه وطیفه ای داره

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
کاش اینجا نمی گفتی ، اینجا اکثرا حسرت کش و آه کش و انرژی منفی و فتنه اندازن.... نظر هم میخوری 

فتنه انداز؟؟؟؟؟؟😐

دیگه همینمون مونده بود فتنه اندازو و آه کش بشیم

کم خودمون بدبختی داریم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706