2733
2739

اول بگم خواهش میکنم صرف نظر از بلند بودن متن به یه مادر وحشت زده کمک کنید

خانما پسر دو ساله ی من به شدت پرخاشگر و شلوغ و اذبت کنه. کم خواب و عصبی هستش و بچه های دیگه و ما رو میزنه. خیلی جیغ میزنه و داد و بیداد میکنه. لجبازه و اصلا حرف گوش نمیده

ولی الان با اینکه دو سالشه خوب و روان حرف میزنه و هرشعری رو بعد از چهار، پنج بار گوش دادن حفظ میکنه. البته ما ترکیم و شعرها به زبان فارسیه و چون دقیق متوجه کلمات نمیشه آوای اون کلمات رو درمیاره. یا جای هرچیزی رو میدونه و هرکس میبینتش میگه خیلییی باهوش و تیزه

راستش انقدر خسته و عصبی ام به خاطر پرخاشگری و داد و بیداداش که میخوام ببرمش پیش روانپزشک. تقریبا مطمئنم دکتر قرار نیست جز بیش فعالی تشخیص دیگه ای بده و به شدت وحشت کردم. چون از دارو دادن بهش میترسم. بچه های بیش فعالی اطرافم دیدم که دارو میخورن و مثل مرده ی متحرکن. میشه شما اگه تجربه ای دارید بگید؟ اصلا تو دو سالگی قابل تشخیص هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرمن دو سالگی خیلی سن پر بحرانی برای پدر و مادراست.

بچه ها خیلی لجباز میشن

برو پیش مشاور و شک نکن که بچه ات پیش فعال نیست. ولی قطعا خیلی کمکت میکنه درست رفتار کنی.من الان که خیلی کتاب های روانشناسی خوندم واقعا میدونم در حق بچه هام چه ظلمی کردم به خاطر انتظاراتم‌. 

2742
تلویزیون میبینه؟ گوشی چی؟ کاکائو میخوره؟ شیرینیجات چی؟ ایناهارو قطع کن پرخاشگریش صفر میشه

بله تلوزیون میبینه ولی اصلا از کارتون خوشش نمیاد

راستش به شدت عاشق وسایل برقیه و مدام میخواد که همزن و مخلوط کن و چرخ گوشت بدیم تا بازی کنه. واسه اینکه کوتاه بیاد تو تلوزیون براش فیلم یا تبلیغاتش رو باز میکنیم ولی مدام نمیبینه. نهایت روزی نیم ساعت. گوشی هم بازی میکنه ولی باز نهایت روزی نیم ساعت

2738
بله تلوزیون میبینه ولی اصلا از کارتون خوشش نمیاد راستش به شدت عاشق وسایل برقیه و مدام میخواد که همز ...

وسایل برقیتو از جلو دست جمع کن تا نبینه که بخواد

یه مدت محیط رو بشدت اروم کن که نخوای بهش بکن نکن کنی بیشتر بیرون ببرش بذار تو محیط طبیعی باشه زیر نور افتاب در ارتباط با خاک و اب و با ازادی رفتاری کامل

اگ پرخاشش درست نشد بعد ببر کار درمانی و دارو درمانی و ایناها

راستی یه متخصص طب سنتی دانشگاهی هم ببرش خیلی پرخاشها با تعدیل مزاج بهتر میشن

بچه ی منم همینم، رفتاراش باعث شده نتونم ارتباط خوبی بگیرم‌و همیشه خستم و عصبی ، منم هفته پیش بردمش دکتر روانشناس، دارو داد اما هنوز ندادم بهش ،نگرفتم هنو نسخه ش رو، ینی خطرناکه؟پس چیکار کنیم من خیلی خستم 🥲 دختر من ۵سالشه بدتر و بدتر میشه هروز

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
بچه ی منم همینم، رفتاراش باعث شده نتونم ارتباط خوبی بگیرم‌و همیشه خستم و عصبی ، منم هفته پیش بردمش د ...

آخه بیش فعالی کلا از چهارسالگی به بعد تشخیص داده میشه. نمیدونم الان تشخیصش برای پسر من چیه. خانواده ی همسر من به شدتتتتتت مخالف داروان و میگن تو کم طاقت و نازنازی هستی ولی واقعا دارم از پا میفتم

2706