2733
2739

من سلیقه خوبی دارم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بگویید بپرسید بخواهیید بپویید

که امشب سر هر کوچه خدا هسسست

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

من توی اشپزی خیلی خوش سلیقه ام با حوصله و با عشق اشپزی میکنم البته زیاد اهل اشپزی کردن نیستم اما اگه بخوام انجامش بدم ب بهترین شکل انجامش میدم

خوش پوشم و توی خرید لباس خیلی خوش سلیقه ام

خیلی با وسواس خرید میکنم

سعی میکنم جنس خوب بخرم 

از اینکه ی عالمه لباس و لوازم ارایش با جنس اشغالی بخرم بیزارم 

همیشه ب اندازه نیاز و با کیفیت عالی میخرم

همیشه آراسته ام، ن اینکه ارایش زیادی داشته باشم نه

قبلنا زیاد ارایش میکردم اما جدیدا خیلی کم و ملایم 😊

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اینقدر ارزشمندم بهم نشون بده 🙏🏻
2740
من سلیقه خوبی دارم

خیلی خوبه 

معمولا چه فردی رو برای دوستی میپذیرید؟

سن ،چهره ،جنسیت ،نژاد... 

براتون اهمیت داره؟

اگه بخواین رفاقتی رو شروع کنیم سعی میکنی چه حد و مرزی رو برای خودتون پایه گذاری کنید؟

من توی اشپزی خیلی خوش سلیقه ام با حوصله و با عشق اشپزی میکنم البته زیاد اهل اشپزی کردن نیستم اما اگه ...

خیلی خوبه که

مثل عطر ملایمی هستی که نه تنده ،و نه شیرین که دلتو بزنه✨

چجوری دختری هستی؟

اروم و احساسی؟

شیطون و پر از ارزو؟

...؟

من آشپزی رو دوست دارم ولی هر موقع که سرم خلوت باشه آشپزی میکنم 

چه نوع سبک موسیقی رو میپذیری؟

من عاشق عطر و کتابم (اضافه میکنم) همچنین حیوانات!

...

اول خودتونو معرفی کنید که چه شخصیتی دارید و چه نوع ویژگی در افراد شما رو جذب میکنه

خونگرمم.اهل معاشرت و بگو بخند حتی با آدما غریبه.زبون باز.مودب.محترم

و صداقت و مهربویت و درک خیلی جذبم میکنه،خصوصا اگر با ادب و احترام همراه باشه

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2706