2752
2734
قبونت بلم🥺کوشولو

خودانکونه کوشولو توعم دیگه لیفق 🥺 

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻

🥺گلبمی عشخ🥺

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🥲💔هق👩‍🦯

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
🥺گلبمی عشخ🥺

فدا مدات 🥺💜

پروفت کارتون مورد علاقمه 😻

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
2731
فدا مدات 🥺💜 پروفت کارتون مورد علاقمه 😻

نَپَص😍🥺🧸

نَپَص😍🥺🧸

قلب و عروق 💞

لفیقم میشی؟ 🥺 من بشه خوبیم

امروز تو خیلی از تاپیکا دیدمت اتفاقی 👀😂

یاد چیزی افتام☹️ناناعت شودم

اوخی‌چی ؟ نبینم نالاحتیتو

خب بلد نیستم طناب بدم😂😂 تا حالا با هیچ پسری در ارتباط نبودم اخه😐

الان اگه طناب بدی میگه لابد به هرکی میبینه طناب میده بزار خودش پیشقدم بشه مردا که تموم نشدن 

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
قلب و عروق 💞 لفیقم میشی؟ 🥺 من بشه خوبیم امروز تو خیلی از تاپیکا دیدمت اتفاقی 👀😂

کتف و بال👩‍🦯😂🥺

آله🥺

:))))